Hakiki deri modern köşe koltuk veya hakiki deri modern koltuk takımı en titiz işçilik ve en kaliteli işçilik ile üretilmektedir. Hakiki deri olarak eskitme veya düz renkler kullanıldığı gibi farklı seçeneklerde de nubuk olarak üretim yapmaktayız. Ankara ‘da modern koltuk takımı ve modern köşe koltuk takımı olarak farklı modeller olmaktadır.

Siteler son zamanlarda modern mobilya ve salon takımların da oldukça fazla keten modern koltuk takımı ve masif ağaç mobilya kullanmaktadır. Masif olarak üretilen sehba ve masa son derece kaliteli ve kullanışlı olmaktadır , modern koltuk takımı ile masif sehpalar oldukça fazla kullanılmaktadır.

Modern Koltuk
Modern Koltuk

Ankara Modern koltuk takımları sadece Ankara ‘da değil Türkiye ‘nin her köşesinden talep görmektedir bunun yanında farklı olarak modern mobilya istenilen ölçülerde üretilmekte ve farklı ölçü alternatifi sunmaktadır.  Ankara Modern Koltuk Takımı modellerimiz de sizler için farklı olarak bulunmaktadır. Modern mobilyalarda kullanılan materyaller açık renk olarak oldukça fazla ‘ dır .

Siteler Ankara Mobilya ‘sının kalbi konumundadır. Ankara ‘da modern köşe koltuk denildiğinde gerek L gerekse U şeklinde modern köşe koltuk üretimi gerçekleştirmekteyiz. Ankara Siteler ‘de isteğe bağlı olarak evinizin ölçüsüne göre farklı ölçülerde modern, klasik, avangart koltuk takımı üretmekteyiz. Modern Chester koltuk takımı, modern vintage koltuk takımı, modern sabit oturum koltuk takımı üretilmektedir.

Ankara ‘da son derece kullanışlı ve sağlam olan modeller Siteler ‘de olmaktadır. L Koltuk modelleri köşe koltuk olarak gerek salon için gerekse oturma odası için son zamanlarda oldukça fazla kullanılmaktadır, bunun yanında son zamanlarda modern mobilyalar olmazsa olmaz olarak farklı desen ve renk kumaşlar ile kadife, keten, şönil olarak farklı olarak kullanılmaktadır.

Desenli kırlent kullanmak modern köşe koltuk takımlarında oldukça fazla kullanılmaktadır. Modern köşe koltuk denildiğinde sadece düz kollu değil farklı kol konsepti de uygulanarak üretilmektedir.  Modern koltuk takımı olduğu kadar modern köşe koltuk takımı da göze hoş görünen mekânı oldukça kullanışlı gösteren bir yapıdadır.

Zümrüt yeşili chester koltuk
Zümrürt yeşili epengle kumaş chester kanepe şu an indirimde ‘ dir .

Chester koltuk veya Chester kanepe ile de modern köşe koltuk oldukça fazla kullanılmakta bunun yanında masif konsol, masa, sandalyeler sehpa ‘lar meşe, kayın, ceviz, kiraz olarak farklı ağaç seçenekleri mevcuttur. Kumaş olarak hakiki deri, suni deri, kadife kumaş, en çok tercih edilen keten kumaş olarak oldukça değişik kumaş skalasında hizmet vermekteyiz. Ankara Siteler modern koltuk takımları, modern berjer, modern tekli koltuk olarak farklı olarak olmaktadır.

Bir yanıt yazın