BOSTAN MOBİLYA BERJER 2-1

BOSTAN MOBİLYA & ALAN MOBİLYA

1974 Yılından bu yana Dede Bostan , Ali İhsan Bostan , Rafet Bostan kardeşlerinin ortaklığı ile günümüze kadar mobilya sektöründe bir çok projeye imza atmışlardır , Ankara İstanbul , Bursa ,Eskişehir gibi illerimizde oldukça başarılı projelere imza atmışlardır .gelişen tecrübesi ve başarı ile mobilya sektöründe Türkiye nin ve Dünyanın saygın markaları arasına girmeyi hedefleyen BOSTAN MOBİLYA Türkiye’nin mobilya şehri Ankara Siteler de 5000 m2 açık üzerinde kurulu 4000 m2 kapalı alanda üretimine devam etmektedir.

Tüketici memnuniyetini, kalite ve sağlamlığı, her bütçeye uygun fiyatlarla sunmayı olmazsa olmaz felsefemiz kabul eden firmamız yüksek üretim kapasitesi ve uzman kadromuz ile ürettiğimiz ürünlerimize iki yıl garanti vermektedir. Bostan markası altında Klasik Yemek ve Yatak Odası takımları, Oturma Grupları, Sehpalar üreten firmamızın ayrıca Alan markası adı altında üretilen modern ürünlerimiz bulunmaktadır.

Bu zamana kadar yurt içi ve yurt dışında katılmış olduğumuz fuarlar ve yılların tecrübesi ile müşteri portföyünü sürekli gelişime açık tutan firmamız içeride 25’e yakın satış mağazasında, dışarıda ise 10 dünya ülkesine hizmet vermektedir.

Bostan Mobilya olarak temel hedefimiz yeni teknolojilerle ve kalifiye çalışanlarla sürekli gelişim ile size en iyi hizmeti sağlamaktır.

Bir yanıt yazın