Chester Koltuk ve Masif Mobilya

Masif mobilya ister modern ister klasik isterse vintage tarzında olarak farklı tasarımlar üretilmekte ve farklı masif ağaçlar kullanılmaktadır, Genel olarak ladin ağacı , ceviz ağacı , kayın ağacı olarak yapılmaktadır . Bu mobilyalar da kullanılan ağaçlar tamamen kuru olmalı ve işlenen ağaçların kısa süre içerisinde cila yapılmalı ve müşteri isteğine bağlı olarak teak yağı denilen yağ ile de ağaç koruyucu malzeme ile tamamlanabilir . Kullanılan masif mobilyalar uzun ömürlü ve dayanıklı olduğu için tercih edilmektedir .  Masif mobilyaların tercih edilmesinin bir diğer etmen de her bir ağaç deseninin farklı olması ve görsel olarak suni malzemelerden farklı olarak farklı ağaç deseni olmasıdır , bu avantaj olması kadar ustanın elinde kullanılmayan ve yanlış kullanılmasıyla dezavantaja dönüşebiliyor . Aynı ağaçtan çıkarılan kesitler halinde hazırlanır ve usta eller tarafından işlenir , eğer farklı ağaç kullanılarak üretilen mobilyalar özel ölçü olarak üretilmekte bunun yanında   Ankara Siteler ‘de Bostan Mobilya olarak farklı seçenekler sunarak işin zor olan kısmını yapıyoruz . Masif mobilya en çok Çayyolu , Mamak , Ümitköy , Balgat , Yaşamkent , Eryaman , Batıkent gibi Ankara ‘farkı bölgelerinden talep görmektedir .Firma olarak ürettiğimiz masif mobilyalar oldukça farklı olarak üretildiği için müşterilerimiz tarafından ilgi görmekte.

CHESTER KOLTUK
MASİF MASA

MASİF COUNTRY MOBİLYA ürünlerimiz de seri olarak epey değişik ürünlerden bir araya gelmektedir .

  • Daha önceki yıllarda Klasik vitrin olarak üretilen masif kaplamalı vitrin ve masif kaplama yerini Masif veya Masif kitaplık olarak üretilmekte .

Masif mobilya siteler denildiğinde en gözde ürünler firmamızda bulunmaktadır. Ankara Masif mobilya piyasasında isteğinize göre kaliteli ve sağlam ürünler bulunmaktadır, mobilya denildiğinde evinize göre kaliteli mobilyalar bulunmaktadır .

Kitaplıklar masif kaplama veya masif olarak ladin ağacı olmaktadır , masif ceviz olarak yapılan kitaplıklar çok açık ve koyu renkli olduğu için görsel olarak farklı görünmektedir . Bostan mobilya olarak yapmış olduğumuz işleri en iyi şekilde yapmak istiyoruz , son zamanlarda meşe ağacı da en çok kullanılan ağaç türü olmaktadır .

Masif mobilya kullanım amacına göre ağacın belirli işlemlerden geçerek tam kuru olması ve en az bir yıl beklemesi gerekmektedir .

Bostan mobilya masif ağaç mobilyalar
Bostan mobilya masif ağaç mobilyalar

Bostan Mobilya-tasarım-dekor konusunda son derece önemli projelere imza atmıştır, fotoğrafta ki ürünlerde başlık 330 cm olarak tek parça başlıktır, diğer ürünlerin hepsi, komidin,karyola,mini koltuk,puflar şifonyer,ayna bostan mobilyanın eseridir. Bostan mobilya resimdeki ürün gibi birçok projeyi hayata geçirmiştir. Chester koltuk lar da oldukça kullanışlı olmaktadır . Bir çok proje de chester koltuk olarak Ankara da düz kollu veya p kollu olarak kullanılmaktadır .

Yakın zamanda sıkça görmeye başladığımız masif mobilya şimdilerde otel lobisi, ofis, konferans salonu, bekleme odası gibi yerlerde kullanıcılarına hizmet veriyor. İşte bu doğal atmosferi sağlayan masif mobilyaları almak için bir sebep bulmuş oluyoruz. Aynı atmosferi şimdi Ankara Siteler ’ de Bostan Mobilya olarak evlerinize kadar getiriyoruz .

büyük deri koltuk
büyük deri koltuk

Ankara Siteler Mobilya ceviz bazalı karyola da kapitoneli olarak olmaktadır .

Değişkenlik gösteren doğal tasarımıyla masif mobilya, rüstik, modern, şık, klasik veya minimalist bir görünümlerle karşınıza çıkabilir. İsteklerinizi doğrultusunda göze hitap eden doğa harikası bir tasarım için masif mobilya ilk ve son tercihiniz olacaktır . İç ve dış mekâna uyum sağlayabilen doğanın içinden gelen masif mobilyalar bulunduğu yerde göze çarpan ilk şey olacağının garantisini verebiliriz. Masif yatak odası takımlarında farklı alternatifler vardır .

Masif Konsol
Masif Konsol

Ankara Siteler ‘de üretilen masif mobilyalar , massive yatak odası (massive bedroom furniture ) , massive yemek odası ( massive dining room ) , Chester koltuk takımı ‘ da Amerikan koltuk takımı ile de oldukça fazla kullanılmaktadır .

Ankara ağaç kitaplık
Ankara ağaç kitaplık

Ankara Siteler Mobilya ceviz bazalı karyola

massive mobilya fiyatları ağacın cinsine göre değişmektedir yani ladin , çam türü ağaçlar olduğu zaman daha hesaplı ceviz meşe gibi ağaçlar olduğu zaman daha farklı fiyat olmaktadır . Masif mobilya nedir diye sorulduğu zaman içi dolu ağaç yani mdf veya suntalam olmayan içi dolu ağaç demektir.

modern mini chester koltuk
modern mini chester koltuk

Samsun Masif mobilya olarak Chester koltuklar da Amerikan koltuk takımları olarak değişik olarak kullanılmaktadır . Diyarbakır , Samsun gibi illerimiz masif mobilya ve chester koltuk takımı . konusunda çok fazla talep görmekte , olarak farklı olarak üretilmekte , bu bölgeden Ankara Siteler ‘ e oldukça masif mobilya için gelen olmaktadır .

Masif lake mobilya olarak da farklı takımlar bulunmaktadır, ağacın dokusu korunarak farklı renklerde ağaç mobilyalar bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın