Gerçek Deri Koltuk’da Deriye Dokunmadan , Görmeden Karar Vermeyin!!!!!

Bir çok yerde hakiki deri adı altında deri koltuk satılmaktadır fakat bazı deriler Suni Deri olmaktadır.Ankara ‘ da Altındağ Siteler ‘ de hakiki deri koltuk , berjer , sandalye , josefin , fiskos üretimi yapmaktayız , Hakiki deri koltukdöşemesinde en seçkin ürünler firmamız tarafından üretilmektedir , koltuk ölçüsü olarak hakiki deri olarak köşe koltuk üretimi de istenilen ölçüde üretilmektedir. Ürettiğimiz koltuklar çelik profil olmaktadır bu yüzden oldukça sağlam olmaktadır. Deri chester koltuk istiyorsanız Amerikan koltuk tarzında veya Chester Koltuk tarzında oldukça değişik koltuklar üretmekteyiz. Ankara Siteler Mobilya üretiminde ön sıralarda olmaktadır , hakiki deri işleme konusunda Siteler oldukça başarılı olmaktadır.

hakiki deri chester koltuk takımı
Kaliteli chester koltuk örneği , hakiki deri olarak üretilmiştir , pirinç teker takılmış , ayaklar temizlik için yüksek tutulmuştur. Kuzu postu dediğimiz tüylü deriden kırlent yapılmaktadır.

CHESTER KOLTUK TAKIMI3+3+1+1

Deri chester denildiği zaman kırmızı,siyah,sarı,hardal sarısı ,kahverengi olarak ana renklerde berjer,kanepe,koltuk,köşe koltuk üretmekteyiz. Sivas , Tokat , Amasya , Bursa , Kayseri gibi illerimizde Hakiki Deri Chester Koltuk talebi oldukça fazla olmaktadır. Hakiki deri koltuk için en titiz işçilik Bostan Mobilya üretimi olmuştur. Genelde Almanya Belçika ve Hollanda gibi ülkelerde gri chester koltuk talep edilmektedir. Chester koltuk takımında 3+3+1+1 olduğu gibi 3+2+1+1 veya 3+2+1 uygulaması yapılmaktadır.

deri-chester-koltuk
Hakiki deri koltuk Ordu , Trabzon , Samsun , Rize ve Artvin olmak üzere farklı illerimizde tercih edilmektedir.

Genel olarak kadife,keten,suni deri,hakiki deri,şönil kumaş olarak üretim yapmaktayız bunun yanında isteğinize uygun kumaş kaplaması da yapmaktayız.Kaliteden şaşmadan koltuk üretiminde farklı tasarımlar yapmaktayız,bunun yanında hakiki deri olarak Modern köşe koltuk ve modern koltuk imalatında da oldukça iddialı ürünler üretmekteyiz.

Chester hakiki deri koltuk
Amerikan chester koltuk hakiki deri

KALİTELİ HAKİKİ DERİ KOLTUK ÜRETİMİ İSTERSENİZ SİZLER İÇİN FARKLI ÖLÇÜLERDE OLDUĞU GİBİ FARKLI TARZDA DA HAKİKİ DERİ CHESTER KOLTUK ÜRETEBİLİRİZ.

Modern deri köşe koltuk takımı

Modern Deri Koltuk ve Chester

Modern deri köşe koltuk hakiki deri olması oldukç önemlidir suni deri yaptığınız zaman kısa zamanda veya uzun zaman içinde kabarmalar veya güneş gördüğü zaman renk değişikliği yapabilmektedir.Kaliteli Hakiki Deri kullanıldığı zaman kaplanılan koltuk uzun ömürlü kullanım olduğu gibi , leke ve su geçirmeme özelliği sayesinde daha uzun ömürlü ve sağlıklı kullanım sunmaktadır.Hakiki deri koltuk tamamen deri kullanmak yerine üçlü koltuk için hakikideri , ikili ve tekli koltuklar için de kumaş kullanımı olabilir. Biz sizin eviniz için olmazsa olmaz denilen ürünleri üretebiliriz , siz büyüleyici ürünler getirirseniz sizler için hayata geçirebiliriz. Size yön verebiliriz Klasik mobilya , Modern mobilya , Avangart Mobilya denildiği zaman olağandışı ürünleri sizler için üretmekteyiz. Yırtılma ve Aşınma gibi sorunlar da oldukça zor olmakta ve hakiki deri oldukça kullanışlı olmaktadır.Evinizde evcil hayvan besliyorsanız hakiki deri koltuk kullanımı da sizin için oldukça önemlidir çünkü genelde kumaş kaplı koltuklar oldukça zarar görmekte ve dört beş yıl içerisinde değişiklik istemektedir fakat Hakiki deri oldukça kullanışlı olmaktadır. Hakiki Deri Koltuk seçimi sizin için zor olmaktadır bunun için sizlere yardım etmekteyiz.

hakiki-deri-kanepe
hakiki-deri-kanepe

Gerçek deri koltuklarda çok fazla kırlent ve ekstra aksesuar olmadığı için göürnüş olarak da kalıp gibi durduğu için evinizde dağınık durmaz bunun yanında ‘Az Daha Çoktur’ düşüncesi ile evinizde daha sade ve kalabalık olmayan bir görüntü elde edersiniz.Israrla söylemek gerekirse hakiki deri kullanımını şiddetle tercih ediyoruz sebebi ise suni deri kullanımında uzun vadede sıkıntı olma olasılığı biraz yüksektir.Modern chester koltuk takımlarında sert ve kaliteli görünüşü evinize ekstra değer katacaktır. Kopça sokak no:96 adresimizde sizler için üretim yapmaktayız.

Eskitme yeşil deri hakiki deri Ankara
Eskitme yeşil deri hakiki deri Ankara

Hakiki deri koltuk grupları Ofis mobilyası olarak da oldukça fazla kullanılmaktadır.Modern renkleri kullanmak ev ve ofis ortamını daha ferah ve güzel göstermektedir bu yüzden de evinize uygun renkleri üretmek daha kullanışlı olmaktadır. Krem , bej , bronz renkler , beyaz deri renkleri genelde modern koltuklar için olduğu kadar Amerikan koltuk takımları için de kullanılmakta, örnekleri vardır. Bu renkler modern olduğu kadar uyumlu kumaşlar ile kullanıldığı zaman oldukça güncel evler olmaktadır.

Ankara Chester Koltuk
Ankara Chester Koltuk

Görseldeki gri chester modern bir koltuk olmuştur kullanılan kumaş sayesinde. Buna benzer olarak beyaz kullanılan bir Hakiki deri koltuk altın sarısı veya yeşil renk ile başka bir havaya bürünmektedir , buşunduğu ortamı tamamen değiştirmektedir. Bunun yanında salon da kullanılan koltuklar eğer çok fazla olursa kalabalık ve dağınık görünmesine sebep olacaktır bunun yanında az mobilya konulursa tamamlanmamış hissi verecektir , açık renkler kullanılırsa eğer daha ferah görünüm sağlanmış olacaktır. Modern vintage yemek odası,modern yemek odası ,klasik yemek odası , country yemek odası takımları ilede Amerikan koltuk takımları ve Chester koltuk takımları oldukça uygun olarak eşleşebilmektedir.

One thought on “Ankara Gerçek Deri Koltuk

Bir yanıt yazın