Ankara Deri Koltuk

Ankara Siteler ‘ de deri koltuk olarak modern ve klasik olarak farklı takımlar üretilmektedir , son zamanlarda üretilen en kaliteli koltuk ve hakiki deri kanepe firmamızda üretilmektedir . Hakiki deri koltuk takımı ve tekli berjer olarak farklı ürünler mevcuttur . Ölçü olarak dört , üç , iki ve tekli olarak farklı ölçülerde hakiki deri koltuk ve kanepeler üretilmektedir . Hakiki deri veya Suni deri olarak üretilen chester koltuklar ev ve ofis olarak farklı mekanlarda kullanılmaktadır . Deri kanepe modelleri ve fiyatları konusunda farklı fiyat seçenekleri için mağazamızdan bilgi alabilirsiniz . Deri koltuk isteyenler için yeşil deri chesterfield kanepe ‘ de fiyat olarak ithal veya yerli olarak farklı fiyat seçenekleriyle değişik tasarımlar yapılabilmktedir .

gerçek deri kanepe
Siteler hakiki deri kanepe

Oturma odası için kullanılan hakiki deri modern köşe koltuk takımı da olmaktadır , son zamanlarda Ankara ‘ da chester köşe koltuk takımı olarak farklı tasarımlar olmaktadır . Farklı renk deri alternatifleri olarak kırmızı , taba , sarı , krem , hardal rengi , gri v.b. olmak üzere farklı deri seçenekleri vardır . Modern hakiki deri köşe koltuk farklı seçeneklerde ölçü farklılıkları olmaktadır .

chester köşe koltuk

Ankara avangart mobilya

Geniş renk ve ürün seçenekleriyle mağazamızda farklı seçenekler vardır , görünüm olarak pirinç tekerli , metal olarak farklı seçenekler de mevcuttur , Kırk yılı aşkındır Ankara Siteler ‘ de chester ve modern koltuk tarzdında imalat yapmaktayız , yapmış olduğumuz chester koltuk takımlarının iskeletlerini çelik profil olarak üretmekteyiz , modellerimizde metal kabara veya fitil uygulaması yapmaktayız , Modern Deri Koltuk üretiminde firmamız önde gelmektedir . Ölçü olarak özel ölçü ürünler yapmaktayız . Kendi imalatımız olan ürünler yirmi yıl garantili ‘ dir . Son zamanlarda Taba Chester Koltuk tercih edilmektedir . Bostan mobilya Ankara Siteler Kopça caddesi no : doksan altı adresinde bulunmaktadır , Alan mobilya olarak 1955 yılında kurulan firma bin dokuz yüz doksanlı yıllarda Bostan Mobilya olarak üretim ve satışı devam etmektedir . Chester koltuk , masif mobilya , Amerikan Koltuk veya Amerikan Mobilyaları üretmekteyiz , işçilik ve titiz üretimde Ankara ‘ da en önemli firmaların arasında bulunmaktayız .

Modern Chester
Modern Chester

Chester Deri Koltuk Ankara

Chester koltuklarda temizlik diğer koltuklardan çok da farklı olmamaktadır , fakat kapitone dediğimiz düğmeleri yılda iki kere makine ile veya kumaş özelliğine göre süpürge ile temizleyebilirsiniz , bunun yanında chester koltuk takımlarında temizlik zor olmamaktadır , diğer Amerikan koltuk takımlarında da aynı şekilde temizlik aynı şekilde olmaktadır . Yine kullanılmadığı zaman koltukların üstü örtülebilir , toz olmasını yüzde altmış engelleyebilirsiniz . Ev için Deri Koltuk klaik veya Modern olarak farklı olarak üretilmektedir . Bunun yanında perdeleri açık birakmazsanız koltuğun renginin atmasını ve koltuğun hakiki deri ve kumaşın solmamasını ve ömrünün uzamasına sebep olur.  Chester koltuklarda gündelik temizliklerde  elektrikli süpürge ile çekilebilir ve gündelik temizlik uygulanabilir .  Son zamanlarda ithal Çin malı NUBUK KUMAŞLARIN TEMİZLİĞİ DE KOLAY OLMAKTADIR .

chester koltuk
chester koltuk

Chester koltuk sadece bu zamanda değil yıllara meydan okuyan bir mobilya olduğu için gerek chester koltuk takımı veya chester koltuk takımı olarak tek kanepe de evinizi ev olarak görmenizde yardımcı olacaktır bunun yanında hakiki deri chester de yıllar geçse de kalitesinden  ve görselinden asla taviz vermemekte . On yıl geçse de chesteri  iyi ücrete ikinci el olarak satabilirsiniz .  Bir de chester koltuk takımlarında hakiki deri eskidikçe gösteriş olarak daha güzel bir görüntü oluşmaktadır .

hakiki deri koltuk
hakiki deri koltuk

                    Chester Koltukları silerseniz nemli bez ile kumaşın yönüne göre ve  deriyi ıslatmadan silmelisiniz .

                           Hakiki deri ve nubuk kumaşlarda leke çıkarmak için köpük bazlı temizlik tüpleri sayesinde köpükleyerek silebilirsiniz .

   Satışta olan Chesterfield  veya Amerikan koltuk takımları tamamen Bostan Mobilya atölyelerinde üretilmektedir . Deri koltuk 3 lü olarak en çok tercih edilen üründür . Hakiki deri koltuk takımı fiyatları son zamanlarda en çok tercih edilen ürün olmamakla beraber mali durumu iyi olanlar için kullanışlı olmaktadır .

chester koltuk
Ankara chester koltuk

                            Deri Koltuk Takımı

Chester koltuk üretiminde ve Masif mobilya denildiğinde en sağlam ve kullanışlı ürünler Ankara Siteler ‘ de üretilmektedir , Siteler malzeme ve ham madde tedariğinde Türkiye çapında en önemli Chester Koltuk ve  Amerikan koltuklarda oldukça kaliteli ve sağlam ürünler üretmekteyiz .

                              Chester Koltuklarda mekan uygun modern chester koltuk , klasik chester koltuk , avangart chester koltuk olarak isteğe uygun olarak üretmekteyiz , bunun yanında www.bostanmobilya.com ,instagram hesabından bostanmobilyatasarim olarak chester koltuk ve masif mobilya alanında yapılan ürünleri görebilirsiniz .

Ankara Fındık Rengi Deri Kanepe
Hakiki deri koltuk klasik
berjer , tekli koltuk
berjer , tekli koltuk

Bir yanıt yazın