Hakiki Chester Deri Koltuk

Kullanmış olduğumuz deriler birinci sınıf sığır derisidir , maalesef ithal derilerdir (büyük kısmı) . Ankara Merkez Kopça sokak no : 96 adresinde teşhir edilmektedir , Kpça sokak no : 94 no’lu adresimizde ise üretim yapılmaktadir. Ürünlerimiz iskelet olarak çelik profil üzerine kayın ağacı yerleştirilerek oluşturulmaktadır . Bostan mobilya olarak üretmiş olduğumuz hakiki deri chester koltuklar iskelet olarak ömür boyu garanti olmaktadır . Hakiki deri koltukları ister oturma odasında , ister salon’ da hakiki deri olarak kullanabilirsiniz , firmamızda istediğini renk eskitme hakiki deri koltuk kullanabilirsiniz , parlak vintage tarzında eskitme hakiki deri olarak kullanabilmektedir . Deri koltuk da kullanılan gerçek deri , doğal malzeme olduğu için son derece kullanışlıdır ve sağlıklıdır bunun yanında evin nem dengesini sabit tutmakta faydası vardır. Diğer tür kumaşlara ve suni deri gibi sağlıksız ürünlere göre biraz daha pahalı olabilir fakat kullanılan zaman ve kaliteli kullanım göz önüne alındığı zaman daha karlı olduğu düşünülebilir. Yıllara meydan okuyan görüntüsü ve kullanmış olduğunuz sağlıklı ve güzel kullanım yanınıza kar kalacaktır . Kullanılan suni deri (yani gerçek deri görünümlü muşamba) görüntü olarak hakiki deriye benzeyen fakat sağlıksız muşamba yıllar geçtikçe yaz kış farkından suni deri de çatlama olacaktır bu da hesaplı olarak görünse de aslında zamanla yüz değişimi isteyeceği için yine cebinizden para çıkacağı anlamına gelir , hakiki deri koltuğun kullanımı gerçekten uzun ömürlü ve mutlu eden bir mobilya olmuştur. Hakiki deri koltuğu aldığınız zaman ilk yıl hiç bir şey yapmayın fakat ikinci yıl sadece bir veya iki defa vazelin ile silmenizde fayda vardır , hakiki derinin yüzeyindeki çatlaklığı durdurur ve koltuğun ömrünü uzun olmasını sağlar. Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya olan instagram’dan @bostan_mobilya hesabımızdan farklı chester koltuk modellerimizi görebilirsiniz.

Hakiki deri chester koltuk , imalatı yüzde yüz Bostan Mobilya’dır.

Ankara Chester Koltuk İmalatı ve Sevkiyatı

Ankara içi olarak hakiki deri chester koltuk için istenilen ölçülerde imalat yapıp teslimat yapabiliyoruz , istediğiniz adrese de sevkiyatımız olabiliyor , bunun yanında Türkiye içi ve ya yurt dışı da istediğiniz bölgeye sevkiyat yapabiliyoruz. Ankara dışı olarak istediğiniz ölçüde hakiki deri koltuk ve chester koltuk üretimini istediğiniz ölçüde yapmaktadır . Hakiki deri köşe koltuk takımı istediğiniz ölçülerde üretilmektedir ve istediğiniz bölgeye sevkiyat yapılmaktadır.

Hakiki Deri Koltuk Kullanım Kolaylığı

Hakiki deri kullanımında kullanılan derinin kalitesi çok önemlidir , bunun yanında kesinlikle kimyasal ile silmemeniz gerekmektedir , her yıl bir veya iki kere vaselin gibi kremlerle silinmesi daha uygun olmaktadır . Bu kullanılan krem koltuğun chester veya hakiki deri koltuğun çatlamamasına sebebiyet verir ve uzun süre daha kullanışlı olarak kullanılması anlamına gelir . Hakiki deri doğal bir malzeme olduğu için bulunduğunuz ortamı daha sağlıklı olmasına imkan sağlar ve ısı dengesinin oluşmasına fayda sağlar , suni de ne kadar da hakiki deriye benzer olsa da hakiki deri değildir , bakım yapılsa da aynı etkiyi vermez . Hakiki deriler üç metrekare ila altı metrekare arasındaki plakalar halinde satılmaktadır .

büyük deri koltuk
büyük deri koltuk

Hakiki Deri Koltuk ve Chester Koltuk Takımı Fiyatları

Hakiki deri koltuklarda deri fiyatları kullanılan plakanın büyüklüğüne göre ve derinin kalitesine göre değişkenlik göstermektedir . Derilerin üst yüzeyi elma görünümünde olan deri ile portakal yüzeyi gibi olan derilerde fiyat farkı olmaktadır , bunun yanında kullanılan deriler de yerli üretim ile ithal deri üretiminde de fiyat farkılığı olmaktadır . Ankara Siteler de Bostan Mobilya olarak sizler için uygun ve kaliteli üretim yapmaktayız. toplam otuz euro ila altmış euro arasında haiki deri fiyatları değişmektedir. Bununla beraber Ankara Siteler dışında İstanbul , Bursa , İzmir gibi illerimizden de kaliteli hakiki deri temin etmekteyiz. Samsun , Diyarbakır , Urfa gibi illerden de oldukça fazla hakiki deri koltuk talebi gelmektedir , Bunun yanında Hakiki Deri Koltuk Ofis için de oldukça kullanışlı olmaktadır ve talep görmektedir .

HAKİKİ DERİ TABA CHESTER KOLTUK

Bir yanıt yazın