Bu mobilyalar da kullanılan ağaçlar tamamen kuru olmalı ve işlenen ağaçların kısa süre içerisinde cila yapılmalı ve müşteri isteğine bağlı olarak teak yağı denilen yağ ile de ağaç koruyucu malzeme ile tamamlanabilir. Masif mobilyaların tercih edilmesinin bir diğer etmen de her bir ağaç deseninin farklı olması ve görsel olarak suni malzemelerden farklı olarak farklı ağaç deseni olmasıdır , bu avantaj olması kadar ustanın elinde kullanılmayan ve yanlış kullanılmasıyla dezavantaja dönüşebiliyor . Aynı ağaçtan çıkarılan kesitler halinde hazırlanır ve usta eller tarafından işlenir, eğer farklı ağaç kullanılarak üretilen mobilyalar özel ölçü olarak üretilmekte bunun yanında   Ankara Siteler ‘de Bostan Mobilya olarak farklı seçenekler sunarak işin zor olan kısmını yapıyoruz.Masif mobilya en çok Çayyolu , Mamak , Ümitköy , Balgat , Yaşamkent , Eryaman , Batıkent gibi Ankara ‘farkı bölgelerinden talep görmektedir .Firma olarak ürettiğimiz masif mobilyalar oldukça farklı olarak üretildiği için müşterilerimiz tarafından ilgi görmekte.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Bostan Mobilya (@bostan_mobilya)’in paylaştığı bir gönderi

Ankara Deri Koltuk Takımı

Hakiki deri modern köşe koltuk veya hakiki deri modern koltuk takımı en titiz işçilik ve en kaliteli işçilik ile üretilmektedir. Hakiki deri olarak eskitme veya düz renkler kullanıldığı gibi farklı seçeneklerde de nubuk olarak üretim yapmaktayız. Ankara ‘da modern koltuk takımı ve modern köşe koltuk takımı olarak farklı modeller olmaktadır.

Masif mobilya siteler denildiğinde en gözde ürünler firmamızda bulunmaktadır. Ankara Masif mobilya piyasasında isteğinize göre kaliteli ve sağlam ürünler bulunmaktadır, mobilya denildiğinde evinize göre kaliteli mobilyalar bulunmaktadır .

https://www.instagram.com/p/ClBst3FoHlB/

Kitaplıklar masif kaplama veya masif olarak ladin ağacı olmaktadır , masif ceviz olarak yapılan kitaplıklar çok açık ve koyu renkli olduğu için görsel olarak farklı görünmektedir . Bostan mobilya olarak yapmış olduğumuz işleri en iyi şekilde yapmak istiyoruz , son zamanlarda meşe ağacı da en çok kullanılan ağaç türü olmaktadır .

Suni Deri Klasik Koltuk Takımı

Hakiki deri koltuk kullanmak ister suni deri olsun ister hakiki deri olsun evcil hayvan ve çocuklu aileler için leke temizlemek ve dökülen sıvıların temizliği için hayati önem taşımaktadır. Yıllarca sağlam ve kullanışlı olarak kullanabilirsiniz. Hakiki deri kullanımı zaman içerisinde oluşacak çatlaklar da ayrıca güzellik katmaktadır. Günümüzde eskitme deri kullanımı da gerek Chester koltuk olsun gerekse modern hakiki deri olsun oldukça kullanışlı olmaktadır. Hakiki deri modern köşe koltuk kullanımı oldukça kaliteli olmaktadır. Country veya klasik tarzda ürünler seviyorsanız hakiki deri ürünler oldukça kullanışlı olmaktadır.

https://www.instagram.com/p/ClBnXleouIb/

Ankara Mobilya

https://www.bostanmobilya.com/urun-kategori/chester-koltuk-takimi/

Oturma odanız için yer sıkıntısı çekiyorsanız modüler tarzda ürünler sizler için daha uygun olmaktadır, şekli değişebilen, istenirse yatak olabilen genelde modern mobilya olarak kullanılan modüler mobilyalar son derece önemlidir. Modüler tarzda sizler için birkaç öneride bulunabiliriz. Modern Mobilya gruplarında Ankara Mobilya Fiyatları nda çok değişken fiyatlar vardır fakat gerek doğu Anadolu olsun gerek Batı Anadolu olsun Ankara fiyatları oldukça hesaplıdır .

https://www.instagram.com/p/ClBmnRToQ9k/

Ankara Siteler Mobilya

Ankara Siteler ‘ de son zamanlarda en çok kullanılan ürünler arasında CHESTER KOLTUK TAKIMLARI olmuştur.Gerek modern mobilya gerek klasik mobilya alanında Chester koltuk takımları oldukça fazla kullanılmaktadır. Hakiki deri koltuk veya tek kanepelerde renk kullanımı genelde kahverengi tonlarında ve ya konyak rengi dediğimiz turuncu-sarı karışımı renkler country koltuk takımları ‘nda oldukça fazla kullanılmaktadır. Bunun yanında modern tarzda kullanılan Chester koltuk takımları ise daha açık sarı, siyah, gri, krem renklerinde olmaktadır. Ofis için kullanılan deri Chester koltuk ise genelde siyah veya hardal renklerinde olmaktadır. Kullanılan Hakiki Deri Koltuk yanında keten, kadife, nubuk, şönil kumaşlar da renk uyumu ile beraber kullanılabilir, hatta kanepenin iç kısımları hakiki deri, oturak ve sırt kısımları da istenilen kumaş yapılabilir.

https://www.instagram.com/p/CZXSxt7tumK/

Bir yanıt yazın