Bostan mobilya olarak modern chester klasik chester avangart chester olarak istenen ölçüde chester koltuk üretimi yapmaktayız. Ürettiğimiz chester koltuk takımları ikili üçlü bir tekli olduğu gibi bir üçlü bir ikili iki tekli de olmaktadır. Chester imalatı “ kendi imalatımız “ olmaktadır. Kendi imalatımızın olmasının en iyi tarafı on yıllarca kullanabileceğiniz malzemeyi kullanıyoruz ve biliyoruz chester koltuk satan mağazaların yüzde doksanı  al-sat modeli ile mobilya satmaktadır. Sebebi ise atölye çalıştırmak ve üretim yapmak oldukça zordur. Chester modellerde kapitoneli veya kapitonesiz olarak chester olmaktadır. Hakiki deri ,suni , kadife kumaş , keten kumaş , suni deri seçenekleri ile olabilir bunun yanında metal , ahşap , kabara kullanarak farklı ölçüde dörtlü , üçlü , ikili , tekli olarak üretile bilir .

Spor chester koltuk

“Hakiki deri chester“ en kaliteli olarak firmamızda üretilmektedir chester koltuk takımı diğer koltuk takımlarına göre daha pahalı olmaktadır, istenirse modern kanepe ile chester koltuk eşleşebilir, evinizde salonda , oturma odasında chester koltuk istiyorsanız farklı ölçülerde “köşe chester koltuk“ olmaktadır farklı modellerde açılır yatak olan chester de olabilir. Günümüz ev mobilyası dendiğinde Siteler oldukça farklı modelin ve değişik tasarımın üretildiği ve satıldığı yerdir. Ankara siteler mobilya denildiği zaman en kaliteli mobilyaların üretildiği mobilya üretim üstüdür. Chester L olarak veya takım olarak üretilmektedir , Bursa da üretilen chester koltuk ile genelde kalite olarak çok iyi olmamaktadır, kullanılan materyal genelde birkaç yıl kullanım için uygun olmaktadır, fakat Bostan mobilya kendi ürettiği chester koltuğu kendisi sattığı için en iyi materyali kullanmaktadır. Chester puf tarzı , oturum yeri kapitonesi olarak sert oturum olarak farklı tasarımda üretilebilir.

Gerçek chester koltuk “Amerikan mobilyası “ grubunda olmaktadır . Modern Amerikan mobilyası, klasik Amerikan mobilyası da chester kanepe ile kullanılmaktadır. Chester koltuk masif klasik, mobilya ile masif modern mobilya ile de uyumlu olmaktadır. Masif ceviz ağaç mobilya ile chester koltuk takımı oldukça uyumlu olmaktadır “Spor chester koltuk “da farklı modern olmaktadır. Pirinç tekerli chester koltuk olduğu gibi düz hatlı modern chester koltuk da yapılabilmektedir. Firmamız titiz ve güncel mobilya üretiminde Siteler çapında öncü firmalar arasında bulunmaktadır. Gri , siyah , kahverengi , sarı , koyu kahve eskitme olarak . Chester koltuk takımı yapılmaktadır. Oturma derinliği daha fazla olarak farklı derinlikte üretim yapabiliriz. Ucuz olduğu için chester koltuk alacaksanız, iskeletinin ağacının ve kullanılan süngerin kalitesinin sormanız gerekir bunun yanında sipariş verecekseniz paranın tamamını değil bir kısmını peşinat olarak vermeniz uygun olur. Mağazamızda ve Atölyemizde geldiniz zaman gerçek olarak yapmış olduğumuz ürünleri görebilir, salonlarınız için şık chester koltuk modelleri vardır. Ankara da bulunan kullanıcılar çok şanslıdır Trabzon, Rize, Sivas, Kayseri, Samsun gibi illerimizden gelip chester koltuk almak için gelenler vardır.

Siyah renk hakiki deri chester kanepe .

Chester koltuk yaklaşık iki yüz yıldan fazladır bulunmaktadır firmamızda ise otuz yıldan fazladır üretilmektedir. Yurt dışında ‘da Türk mobilyası talep görmekte , bunun da büyük bölümü chester koltuk ve masif mobilya olmaktadır . Mağazamızda görmeseniz de chester modellerinin her bir farklı modelini yaptığımızı resimleriyle gösterebiliriz , mini chester koltuk son zamanlarda küçülen evlerde de oldukça rağbet görmekte gerek hakiki deri olarak gerek de keten kumaş olarak oldukça farklı varyantlarda olmaktadır . Chester koltuk takımı fiyatları firmamız da çok pahalı olmamaktadır sebebi ise kendi ürettiğimiz modelleri kendimiz satmaktayız . Chester koltuk takımları Bellona – İstikbal – Doğtaş gibi firmalarda bulunmaz sadece kapitone kullanılarak chester koltuğun farklı varyantlarında üretim yapılabilir . Chester koltuk takımının bir farklı varyantı da fasulye chester koltuk takımı olmasıdır . Fasulye chester koltuk takımı son zamanlarda geniş salonlarda oldukça tercih edilmektedir .

Fasulye chester koltuk takımı .

Bir yanıt yazın