Sizin eviniz için en güncel ve kullanışlı villa , ofis dizayn , ev mobilyaları olarak salon takımları , oturma odası takımları , yatak odası dekorasyonu , özel üretim dolaplar , art deko alanında çalışmalar , modern chester koltuklar , özel ölçü chester koltuklar farklı renk , kumaş seçenekleriyle üretim için Bostan Mobilya tarafından üretilmektedir .

Sabit mobilya ve hareketli mobilya üretiminde sizler için dizayn , kalite ve estetik ön planda tutularak üretim yapılmaktadır . Giyinme dolapları , özel üretim koltuklar , antre dresuarı , banyo dolapları , mutfak dolapları , masa sandalye , bar taburesi , tırabzan , korkuluk , bir ev için ne gerekiyorsa sizler için üretmekteyiz . chester koltuklar hakiki deri olarak istenilen ölçülerde olmaktadır bunun yanında bar alanı , yemek odası takımlarında sizin isteğinize uygun farklı tasarımlar yapılmaktadır , yatak odalarında da farklı tasarımlar uygulanmaktadır . Keten , kadife , hakiki deri , suni deri olarak evinizin dekor işlerini özen ile yapmaktayız .

Villa dekorasyonunda en önemli konu duvardan duvara yapılan ürünlerde ölçü net alınmalı , gün ışığı veya suni aydınlatma kullanıldığı zaman malzeme renginin değişeceği hesaba katılmalı , modern mimari tarzında veya klasik mimari tarzında yapılan ürünlerde koltuk kumaşı seçimi çok önemli , villa güneş almayan bir konumda ise açık renk kumaş seçimi çok önemli , duvar rengi ile kumaş seçimi oldukça önemli , bunun yanında sabit , hareketli mobilya cila seçimi mekana uygun ağaç kullanılarak , seçimi uyumlu olması gerekir . Duvar koyu ise ağaç – duvar renk geçişi keskin olmamalı .

Bir obje , bir mobilya seçtiğiniz zaman onu yılarca kullanacağınızı unutmayın . Demem o ki acele karar verilen ürün seçimi daha sonra yıllarca o mobilya ile vakit geçireceğinizi unutmayın . Villa tasarımında mekana göre aynı mobilya tarzı olduğu kadar farklı tarzda ürünler de uygulanabilir .

Bostan mobilya olarak stratejimiz villa dekorasyonu konusunda Ankara ‘ da son derece kaliteli ürünler yaparak kaliteden taviz vermeden ürünler satmaktır .

Bir yanıt yazın