Ankara Siteler ‘ de üretilen masif mobilyalar genel olarak ladin ağacı olarak üretilmektedir . Ladin ağacı genelde daha hesaplı olduğu için tercih edilmektedir , bunun yanında meşe , ceviz , kayın , çam ağaçları da masif mobilya kullanımında kullanılmaktadır .

Genel olarak masif mobilya sehba , kitaplık , koltuk takımı , yatak odası , yemek odası , konsol , sandalye , masa , dresuar gibi ürünler üretilmektedir , Siteler kuru havası ile masif mobilya konusunda oldukça kullanışlı ürün olmaktadır , bunun yanında engin birikimli ustaları ile oldukça sağlam mobilyalar üretmektedir .

Ankara ağaç kitaplık
Ankara ağaç kitaplık

Masif kitaplık olarak ölçünüze uygun olarak değişik ağaçlardan kitaplıklar masif veya masif kaplama olarak üretilmektedir .

Modern Mobilya
Modern Mobilya İskandinav berjer oldukça sağlam ve kullanışlı olmaktadır .

Masif mobilya seviyorsanız ve sevdiğiniz modeli firmamıza ürettirebilirsiniz . Genel olarak Trabzon , Samsun , Ordu , Giresun , Rize gibi illerimizden oldukça sağlam ve kullanışlı mobilyalar üretilmektedir . Masif mobilya denildiğinde ilk akla gelen yer siteler olmaktadır .

masif konsol
Klasik Konsol

Masif mobilya denildiğinde masif kaplama konsol , vitrin , masa gibi ürünler olmaktadır bunun yanında masif masalar da oldukça kullanışlı olmaktadır .

Ankara Masif Masa
Ankara Masif Masa

masif masa ve sandalyeler de evinize göre değişik ölçü ve desende olabilir .

Bir yanıt yazın