Ankara Masif mobilya denildiğinde isteğe göre özel konsol , masa , sandalye , vitrin , dresuar , özel yemek odası , yatak odası , şifonyer , karyola , masif karyola , dolap , çamaşırlık , ağaç yatak odası olarak üretimini yapan firmamız oldukça sağlam ve kullanışlı mobilyalar üretmektedir . doğal mobilya olarak çeşitli modellerimiz vardır ve sizler için istediğiniz masif ağaçtan istediğiniz masif mobilyayı üretmekteyiz . İster ceviz , meşe , kayın , kiraz , ladin , köknar , çam , huş ağaçlarından sizler için doğal mobilya yapmaktayız . ‘ Wood furniture ‘ denildiğinde firmamız oldukça sağlam ve kullanışlı mobilyalar üretmek için yola çıkmıştır . Ankara Siteler son zamanlarda masif mobilya konusunda oldukça kullanışlı ve sağlam mobilya üretiminde oldukça güzel ürünler üretmektedir .

masif konsol
Klasik Konsol Masif Kestane olarak üretilmiştir , farklı ölçülerde farklı amaçlarda üretilebilir .
Ankara Masif Masa
Ankara Masif Masa Görsel deki resim masif ceviz olarak üretilmiştir .
Klasik masif mobilya , hasırlı sandalye , Ankara Klasik Mobilya , elips masa , torna ayaklı masa , yuvarlak klasik masa , elips klasik masa
Klasik masif mobilya , hasırlı sandalye , Ankara Klasik Mobilya , elips masa , torna ayaklı masa , yuvarlak klasik masa , elips klasik masa

Masif mobilyalar klasik ve modern olmak üzere iki gruba ayrılır , bunun yanında son zamanlarda ultra modern ağaç mobilyalar ve vintage tarzı sade masif mobilyalar üretmekteyiz ve talep bu yönde olmaktadır , Siteler son zamanlarda en güzel ve sağlam mobilyalar üretmekte ve sağlam olan ürünler yapmaktadır .

‘ Massive Furniture ‘

M assive kelimesi İngilizce olmasının yanında Türkçeye de geçmiştir , Massive yatak odası takımları , massive yemek odası takımları , massive koltuk takımları olmak üzere değişik modeller üretmekteyiz . Budaklı ladin ağacı , hareli ceviz ağacı , freze çizgili meşe , hareli kestane hepsi de oldukça sağlam ve kullanışlı doğal ürünler olarak kullanılmaktadır . Masif mobilyalarda en gözde ürün doğal ağaç olması ve oldukça kullanışlı olmasındandır . Kütük masa , sehba , tek konsol , masif ayna , doğal kenarlı masif ladin mobilyalar , modern mobilya kategorisinde olmaktadır . Klasik mobilya konusunda klasik koltuk , klasik yemek odası klasik yatak odası plastik kullanılmadan ağaç olarak yapılmaktadır , Bostan mobilya olarak en sağlam ve kullanışlı modern masif kaplama takımlar ve masif mobilyalar en sağlam ve kullanışlı olmaktadır .

Bir yanıt yazın