Mobilyalarınızı yenilemek veya tamir etmeye ihtiyacınız varsa eğer, Ankara Siteler ‘de Bostan Mobilya hizmetinizdedir. Yılın bu zamanlarında müşterilerimize, ev, işletme, restoran, otel ve pek çok ortak kullanım alanına sahip yerler için en uygun mobilyaları seçmek için hazırız.

Kış gelirken 2019’da trend olan modellerin yanı sıra 2020 yılı içinde zarifliğini koruyacak ve yıllarca sizinle mutlu aile tablolarında yer alacak mobilyalarınız için de mükemmel bir seçim fırsatı olacağından emin olabilirsiniz. Eskimeyen modellerimizi görmek için Siteler’deki mağaza ve şubemizi ziyaret ederek modellerimizi görebilirsiniz. En hesaplı fiyattan 1. Kalite işçilik ve malzeme kullanımının ön planda olduğunu bilmenizi isteriz. Sadece bu sene değil her sene moda olacak bir Amerikan Mobilya tercihi tabuları yıkacak ve iç mekanlarınıza özel bir atmosfer getirecektir.

Klasik mobilya ve Klasik koltuk takımı denildiğinde firmamız Ankara ‘ da firmamız en titiz ve kullanışlı olarak yapmaktadır .

Masif mobilya denildiğinde de ilk akla gelen kullanışlı mobilyalar üretmekteyiz.

Amerikan Mobilya
Amerikan Klasik Koltuk

Bu senenin renkleri arasında yer alan Turuncu, Altın ve Pembe tonları ile evinizdeki mobilyaları yenileyebilir, iş yerinize yeni bir soluk getirebilirsiniz. Mesela renk seçiminde size yardımcı olmak için küçük bir tavsiye verebiliriz; Yemek sandalyesi döşemesini veya koltuk döşeme rengini açık pembe ya da turuncu olarak seçmek odanıza bir canlılık getirecektir. Alışılmış renklerin dışında bir seçim sizi her zaman farklı gösterecektir. İç mekanlarınızda dekor olarak değişiklik yapmanızı gerektirmeyecek renkler olduğu için bu renkler tercih edilebilir. Bir diğer tavsiyemiz ise şöyle; mercan renkli yastık ile uyumlu hale getirilmiş siyah, gri ve beyaz renge sahip bir koltuk takımı herkes tarafından beğenilecektir. Amerikan Mobilya tarzı bu renkler ile uyum sağlayabileceği gibi gerek ciddi ortamlarda gerek ortak kullanım alanlarında her zaman ön plana çıkarak tarzını yansıtmayı başarıyor. Tercih edeceğiniz Amerikan mobilya modeli içinde yer alan koltuk, berjer, sehpa, vitrin, TV ünitesi, konsol, oturma grubu ve sandalyelerin renk uyumlarını seçerken fazla düşünmeyeceğiniz bir mobilya mağazası olan Bostan Mobilya, seçimlerinizde size tecrübesi ile yol gösterecektir.

MODERN KAPİTONELİ KANEPE
MODERN KAPİTONELİ KANEPE

Uzun yıllardır trendleri ve modelleri yakından takip ederek sizlere en iyi hizmeti veren Bostan Mobilya, Amerikan Mobilya üretiminde bütün müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. Amerikan Mobilya hakkında bilgi almak için iletişim bölümünden bize ulaşabilir veya Ankara Siteler’de yer alan mağaza ve şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Klasik Amerikan Kanepe
Klasik Amerikan Kanepe

Bir yanıt yazın