Yaratıcılık ve gelenek arasındaki klasik mobilyaların tasarımı, benzersiz bir tarzın doğuş şekli olan klasik mobilyayı simgeler. Klasik mobilya kendini ilk bakışta tanınacak şekildedir, nerede bir klasik mobilya görseniz onu hemen tarzından dolayı tanıyabilirsiniz. Ayrıntıların güzelliği, yüzeyindeki oymalar, altın veya gümüş işlemeleri ve parlaklığı ile göz alıcı olması, bunların yanı sıra büyük bir ustalıkla yapılmış döşemesi ile kendini öne çıkartıyor. Firmamızda ağaç oymalı veya sade oymasız masif kaplamalı klasik lükens ayaklı tornalı modellerimiz mevcuttur , Ankara Siteler ‘ de masif klasik kayın mobilyalar , ceviz mobilyalar , bulunmaktadır .

Cnc modern yemek odası takımı , Ankara Mobilya

Klasik mobilya el işçiliğinin en iyi gösterildiği mobilyadır. Kuşaktan kuşağa aktarılmış bir yeteneğin mobilya üzerine aktarılmasına tanıklık edersiniz. Çekiciliği, inceliği ve zarafeti ile ustasını da anlatan bir mobilya tarzıdır. Tabi ki bunlarda klasik mobilyanın üst düzey bir tarz olduğunu göstermektedir. Kullanılan malzemelerde kumaşına kadar usta işçilik ile üretilen klasik mobilya modelleri için Ankara Siteler’de Bostan Mobilyayı ziyaret ederek modellerimizi görebilirsiniz. En iyi malzemeleri seçerek asırlık ömrü olan mobilyaları adeta birer sanat eseri gibi özenli bir şekilde üreterek bu tarzın nesiller arası bir iletişim aracı haline getiriyoruz. Chester koltuk takımları da klasik yemek odası takımları ile kullanılmaktadır .

Ankara Klasik Mobilya
Ankara Klasik Mobilya

Genellikle Yatak Odası Takımı , Oturma Grubu , olarak tercih edilen klasik mobilya bunların yanı sıra Yemek Odası Takımı , Köşe Takımı, Berjer, Koltuk, sandalye, tekli koltuk, ikili koltuk, üçlü koltuk, dörtlü koltuk, yataklı koltuk, ofis mobilyası, otel mobilyası olarak da tercih edilebilir bulunduğu ortama kendi tasarım değerini de katarak üst düzeyde konfor sağlar. Ankara Siteler’de Bostan Mobilya olarak müşterilerine hesaplı fiyat üzerinden satış yaparak kaliteyi en üst düzeyde tutmayı başarıp, uzun yıllardır klasik mobilya üretiminde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ankara ‘ da klasik yemek odası takımları olarak yapılan yemek odası ceviz kaplamadır.

Vintage tarzı da klasik olarak oldukça değişik tarzda Rustik takımlar sıralamasında bulunmaktadır. Klasik koltuk takımları da oldukça revaçtadır mat ceviz ipek mat olarak

Bir yanıt yazın