bostan_mobilya_amerikan_bazali_koltuk_takimi

İnsanlar için önemli olan en önemli ihtiyaçlardan biri de mobilyadır.Modern insan bir sandalyeye oturmadan bir kanepeye oturmadan ne kadar durabilir,Her insanın kendi zevkine göre yaşantısına uygun mobilya kullanır,her insan ayrı dünya olduğu gibi her ev de sahibini yansıtır. Mobilya öz maddesi ağaç olan üründür.Mobilya eskiden günümüze değişik materyallerle yapılan ihtiyaç malzemesidir Evlerde kullanılan mobilya yatak odası,yemek odası,koltuk takımı,köşe takımı,fiskos takımı,zigon,sehpa takımı,vestiyer diye sayabiliriz. Mobilya kullanımı ev ve iş ortamında çok yaygındır.Mobilya grupları her insanın alım gücüne göre ve zevkine göre mobilya mağazalarından almaktadır. İnternet’ten alınan mobilya standart olmadığı için mağazadan alınması uygundur,(kumaş ve ölçü çoğu zaman beraberinde sıkıntı getirmiştir. Mobilya insanların yaşamlarının önemli bir bölümünü teşkil eder. Mobilya alırken evin ölçüleri göz önünde bulundurulmalıdır. Mobilya eve geldiği zaman sıkıntı olmamalıdır.Evin ışık alması da mobilya seçiminde önemlidir,mobilya rengi ev güneş almıyorsa açık renklerden olmalıdır.

Güvenilir,Sağlam,Kaliteli Mobilya Bostan Mobilya’dadır.

Türkiye’de Mobilya alırken insanlar Kaliteli, Sağlam Ve Güvenilir Marka olarak geçmişteki aldığı mobilyacıyı tercih ediyor,genelde risk almıyor.

Özellikle koltuk takımları kapalı bir kutu olduğu için nasıl bir malzeme kullanıldığı bilinmemektedir,Bostan Mobilya olarak isteyen müşterilere atölyemiz gösteriliyor,kullanılan malzemenin 1.sınıf olduğu anlatılıyor,Eğer mobilya uzun vadeli kullanılmak isteniyorsa kaliteli bir yerden mobilya alınmalı.Bostan Mobilya olarak ÖNEM VERDİĞİMİZ DİĞER HUSUS ÜRÜNÜN ARKASINDA OLMAK yani 5 yıl dahi geçse üründe gerçekleşen bir hasarın telafisini yapıyoruz,müşterinin kullandığı mobilyanın garantisi geçmiş olabilir fakat müşteri için büyük bir sorun bizim için küçük bir rötuş yada küçük bir işlem olabiliyor,Mobilyanın korunması için önemli faktörlerden biri kullanılan kumaşın ve ağacın güneş ışınlarına maruz kalmaması,Kumaş için güneş ışığı solmasına sebep olurken ağaç için kullanılan tutkalın bırakmasına ve ağacın çalışmasına sebep olabilir,Mobilya denildiğinde ilk akla markalı mobilyalar gelir fakat markalı mobilyalar fason üretim yaptığı için kaliteye çok fazla önem vermezler,Mobilya konusunda 45 yıllık deneyimi ve başardığı bir çok proje ile Bostan Mobilya,mobilya sektöründe önemli bir yere sahiptir.Başardığı bir çok proje işi (cumhurbaşkanlığı projesi,Otel projeleri,Restoran Mobilyaları)ve perakende Mobilya sektöründe bir çok müşteriye ucuz kaliteli ürün imkanı sunmuştur.

                                 Bostan Mobilya Kalitenin Adresi

 

Mobilya sektöründe müşterilerine iç mimari destek veren ve müşterilerinin evlerine göre mobilya üreten Bostan Mobilya müşterileri için vazgeçilmez bir Mobilya Markası’dır.

Bostan Mobilya başardığı işler ile gerek İnternet üzerinde gerekse müşterilerinin çevresinde adından söz ettirmeyi başarmıştır.Bostan mobilyanın portföyünde olan Laura ashly berjer,yemek odası,koltuk takımları,minotti model koltuk takımları,minotti model köşe koltuk modelleri son derece başarılıdır.Yine ürettiği mobilyalarda deri,kumaş,değişik ağaç seçenekleri vardır,yine lake mobilyalarda değişik renk alternatifleri vardır.

Mobilya sektöründe iç mimarlık hizmeti ile müşterilerini memnun eden ve bunu önemseyen Bostan Mobilya uzun yıllar müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta kararlıdır.Müşterilerimiz ve yazıyı okuyan dostlarımız için önemli olan bir konu polyester kumaşlardan olabildiğince uzak durması ve sık dokulu dokuma kumaşları tercih etmeleri menfaatleri için önemlidir. Müşteriler için  özellikle köşe koltuk takımlarında kumaş ve deri olabilecek şekilde olmasına önem veriyoruz.

Bir yanıt yazın