Chester Koltuk İmalat

Zamansız ikon denildiğinde mercedes araba pazarında ne ise mobilya konusunda da chester veya chesterfield de o demektir , chester sofalar ikinci Dünya savaşından sonra İngiltere den Fransa ‘ ya Dünyanın her tarafına yayılmış bir mobilya ikonudur , chester denildiğinde ilk akla gelen hakiki deri Amerikan kanepeler gelmektedir , bunun yanında son zamanlarda Dünya da olduğu gibi Ülkemizde ‘ de gerek avangart , gerek modern koltuk , gerek amerikan koltuk gerekse klasik koltuklarda olmazsa olmaz modellerden olmaktadır , Ankara Siteler son zamanlarda mobilyaya yön veren ve tarz belirleyen bir yer olmuştur .

eskitme deri chester
eskitme deri chester

Ankara Siteler Mobilya

Ankara Siteler mobilya Orta doğunun ve Balkanların yani Doğu Avrupa ‘ nın en büyük ve en çok mobilya üretimi yapan bir bölgesi olmuştur . Burada üretilen mobilyalar Irak , İran , Kazakistan , Azerbaycan , Afganistan , Nijerya , Suudi Arabistan , Nijer gibi ülkelere gitmektedir , Siteler Mobilya üretimde suntalam ve mdflam olmadığı için kaliteli mobilya üretmektedir bunun yanında kobiler arasında oldukça rekabet olduğu için ucuza satılmaktadır , iddia ediyoruz Siteler de üretilen her bir ürün fabrikasyon ürünlerden kat be kat daha dayanıklı ve sağlam olmaktadır .

CHESTER KANEPE
CHESTER KANEPE

Chester Koltuk Kullananlar

Chester koltuk kullananlar genel olarak kullandıkları koltuklardan memnun olmuşlardır , Ankara Siteler mobilya üretiminde ve satışında en önemli mekanların başında gelir bunun yanında yıllar geçtikçe chester koltuğunuzun yüzün değiştirebilir , hakiki deri chesterfield koltuğunuzun bakımını yaptırabilirsiniz .

country koltuk chester
country koltuk chester

Chester Koltuk Takımı

Chester Koltuk Takımı üretimi gereği günümüzde gençlerin isteği doğrultusunda modernleştirilmiş tir , Ankara Siteler ‘ de Kopça caddesinde ürettiğimiz ürünleri sizin isteğiniz doğrultusunda kişiselleştirebiliriz . Mobilya ‘ da ve koltuk döşemesinde yarım asırlık deneyim ile sizlere daha iyi mobilyalar üretmekten gurur duyuyoruz . Chester koltuk takımı vintage yemek odası takımı ile lake modern beyaz yemek takımı ile rustik masif mobilyalar ile de üretilmektedir . Rustik ve modern vintage tarzlarında soft chester koltuk ve tek kanepe de kullanılmaktadır . Siteler ‘ de üretilen masif ve sağlam mobilyalarda en kalitelileri firmamızda üretilmektedir . Hiç abartısız firmamız bir İngiliz ikonu olan chester koltuğu ergonomisi ve rahatlığı bakımından en iyi olarak üreten firmadır .

Ankara Mobilya
Ankara Mobilya

Bir yanıt yazın