Antalya dediğimizde ilk akla gelen şey şüphesiz eşsiz güzellikteki otelleri ve eşsiz doğası , son zamanların en çok talep edilen özellikle sahil kenarlarında Adana , Mersin , Samsun , Muğla , İzmir , Antalya , Aydın gibi illerimizde masif ağaç mobilya tercih edilmekte mükemmel doğada bulunan eşsiz sahillerimizin yanında komple ağaçtan üretilen sadece koruyucu cila yapılarak bulunan masif ağaç mobilyalar kullanılmakta sadece otellerde değil evlerde de masif mobilya kullanımı oldukça yaygınlaşmakta , bütün mobilyalar olmasa da masif ağaçtan bar ünitesi , masif konsol , masif masa , masif bar bankosu , masif dresuar , masif TV ünitesi , masif gardrop , masif karyola olarak değişik ağaç türlerinden ceviz , kayın , akçaağaç , meşe , ladin , çam olarak değişik ağaçlardan masif mobilyalar yapılmaktadır. otel odası mobilya fiyatları konusunda da sizlere yardımcı olabiliriz , bütçenize uygun olarak ve zevkinize uygun material seçimi ile uzman iç mimar ekibi ile sizlere hizmet vermekteyiz.otel restaurant mobilyaları konusunda ister üçlü , ikili , tekli , restoran masası , restoran sandalyesi , istenilen ölçü ve istenilen materyal kullanılarak üretilmekte , Ankara Mobilyası oldukça kalitelidir özellikle ağaç konusunda yapılan çalışmalar ve ustalık oldukça başarılı bunun yanında Ankara iklimi oldukça kuru olduğu için ağacın kuruması için en uygun iklim Ankara iklimidir ve kuru hava kerestenin kuruması için çok önemlidir.

 

kaliteli otel mobilyaları , salon mobilyaları , lüks bakan toplantı masası , başkan toplantı masası

kaliteli otel mobilyaları , salon mobilyaları , lüks bakan toplantı masası , başkan toplantı masası

Ankara , İstanbul , İzmir , Malatya Otel mobilyaları

Ankara , İstanbul , İzmir , Malatya Otel mobilyaları

 

Bununla beraber Ankara İç Anadolu bölgesinde olduğu için kalifiye montaj elemanı temini ve konaklama oldukça zor olmaktadır. Otel mobilyalarında bahçe mobilyaları kullanılmakta ve bu ürünler firmamızın üretim kataloğu içindedir. Proje dekorasyon alanında Denizli ‘ de çok kaliteli bir projeye imza atmış bulunmaktayız. Otel ekipmanları sektöründe de Siteler de oldukça kaliteli ve sağlam ürünler üreten ve satan sayısız firma bulunmaktadır. Otel mobilyaları fiyatları ürünün kalitesine göre ve malzemenin fiyatına göre değişmektedir.

Bostan mobilya baker kanepe,son derece kaliteli esnek ve kullanışlı bir ürün ,ankara siteler bostan mobilayada bulabileceğiniz baker koltuk takımı sizler için Bostan Mobilya ve tasarımda. Chester kanepe ve tasarım olarak istenilen hakiki deri ve tasarım olarak yapılmaktadır.

Bostan mobilya baker kanepe,son derece kaliteli esnek ve kullanışlı bir ürün ,Ankara siteler bostan mobilyada bulabileceğiniz baker koltuk takımı sizler için Bostan Mobilya ve tasarımda. Chester kanepe ve tasarım olarak istenilen hakiki deri ve tasarım olarak yapılmaktadır.

kral dairesi mobilyaları Ankara Siteler Tasarımı

kral dairesi mobilyaları Ankara Siteler Tasarımı

Otel mobilya firmaları olarak Ankara Siteler bu konuda ihtisaslaşmış bir alandır Uzakdoğudan Ortadoğu ülkelerine Güney Amerika’dan Kuzey Amerika’ya kadar bir çok coğrafyaya otel projesi ve şehir projeleri konusunda ürün üretmiştir. Kayseri , Malatya gibi illerimize de değişik proje işleri yapılmıştır. Otel mobilyası için lobi mobilyaları , otel ofis mobilyaları , otel restoran mobilyaları olmak üzere farklı tasarımlar üretilmektedir. Otel proje mobilyaları imalatçıları denildiğinde en gözde ürünleri bulamasanız da hayalinizdeki projeyi ürettirecek firma Bostan Mobilya dır. otel konsepti genel anlamda meşakkatli ve yorucu bir süreçtir. otel projeleri denildiğinde sağlam mobilyalar ürettirmek isterseniz sizler için üretim yapıyoruz.

Bostan mobilya ve tasarım olarak üretmiş olduğumuz otel mobilyaları birinci sınıftır,otelin girişinden odaların banyolarına kadar her yer aynı dili kullanmalıdır,yani birbiriyle uyumlu konsepte hakim olmalıdır.

Bostan mobilya ve tasarım olarak üretmiş olduğumuz otel mobilyaları birinci sınıftır,otelin girişinden odaların banyolarına kadar her yer aynı dili kullanmalıdır,yani birbiriyle uyumlu konsepte hakim olmalıdır.

Ankara Chester Kanepe koltuk

Bostan Mobilya Chester Kanepe

 

Bir yanıt yazın