BOSTAN MOBILYA – KULLANIM KOŞULLARI

• Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

• Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Bostan Mobilya Üretim Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. sorumlu değildir.

• BostanMobilya Üretim Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

• BostanMobilya Üretim Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

• Bu internet sitesi BostanMobilya Üretim Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti.,’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Bostan Mobilya Üretim Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

• BostanMobilya Üretim Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, www.Bostan.com.tr alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan tüm teknik veriler dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır.

• Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. • BostanMobilya Üretim Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti., burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

• BostanMobilya Üretim Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti., dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Bir yanıt yazın