Ankara Siteler ‘ de Bostan mobilya olarak yıllarca mobilya sektöründe hizmet vermiş bulunuyoruz , kaliteden taviz vermeden yeni mobilyalar üretmekteyiz , üretimdeki malzemelerin kalitesi ve ustalığın eskisi kadar önemli olmadığı bir çağda sizlere malzemeden kaçmadan oldukça kullanışlı , ergonomik , göze hitap eden ve oldukça sağlam mobilyalar üretmekteyiz , özellikle koltuk üretiminde Ankara ‘ da oldukça bilindik firma olmuşuzdur .

Chester Koltuk Kullanımı

Chester koltuk kullanımı kullanışlı ve temizlik konusunda ‘ da hiç bir sıkıntısı yoktur . Chester koltuk klasik olduğu gibi kapitone siz ve kumaş ile modern de olabilir . Chester koltuk takımı renk olarak evinize , evinizin duvar , halı , perde ve aksesuar seçimine göre renkleri değişebilir , genel olarak açık renk seçebilirsiniz fakat mekana göre koyu renk de yapabilirsiniz .

Chester koltuk ‘ da son zamanlarda oldukça fazla talep gören gerek Ankara içi gerekse yurt çapında oldukça talep gören bir ürün olmuştur , Ankara ‘ da üretilen chesterler ‘ in farklı boyutlarda farklı tarzlarda yapmaya çalışarak chester koltuğa benzeyen değişik tür koltuklar koltuk piyasasında bulunmaktadır , bir müşterimiz ben chester koltukları inceledim gercek orjinal chester ‘ e benzeyen sadece sizin chester ‘ i buldum demesine katılıyorum , kol yüksekliği , oturma derinliği , sırt kavisi , ayak seçeneği gerçekten bazen olağan üstü olabiliyor , tabi bu da ilk anda anlaşılmasa da uzun zaman sonra sıkılmaya ve rahatsız olduğunuzu anlamaya başlayacaksınız .

Ankara Klasik Mobilya
Ankara Klasik Mobilya

Trabzon , Manisa , Rize , Samsun , Sivas , Kars gibi illerimizde de chester koltuk talep görmektedir , öyle ki chester köşe koltuk , chester kanepe , chester tekli koltuk , klasik berjer chester gibi değişik varyantlarda chester koltuk olmaktadır bunun yanında evinizin ölçüsüne göre de chester kanepe veya koltuğun ölçüsünü ayarlayabiliriz.

Hakiki deri koltuk olarak chester koltuk ‘ da en çok tercih edilen koltuk olmuştur , suni deri , hakiki deri olarak istenilen ölçüde chester koltuk yapabiliyoruz , internet sayfamızda görmüş olduğunuz ürünlerin tamamı kendi imalatımız dır . Ankara Siteler ‘ de sipariş ürün yaparak kaliteli ve kullanışlı ürünler üretmekteyiz .

Keten , kadife , şönil , taftalı mekana ve isteğinize göre kumaş değişimi olabiliyor , bunun yanında son zamanlarda modern kanepe ile modernleştirilmiş chester koltuklar da yapılmaktadır . Kumaş ‘ da chester koltukların mekanda kullanılışını etkilemektedir . Chester tekli koltuk resimdeki gibi Amerikan koltuk ile masif mobilyalar kullanılmaktadır .

Ankara Mobilya
Ankara Mobilya

Chester koltuk takımlarında ayak seçimi , kabara yapma veya yapmama gibi şansımız var , bu istekler isteğe göre yapabiliyoruz .

Chester Koltuk Takımı Fiyatları Ankara

Ankara ‘ da chester koltuk takımları fiyatları iki binden beş bin Türk lirası civarında değişmektedir . Firmamızda da üç bin beş yüz dört bin Türk lirası arasında değişmektedir . Tabi kalitesine göre ve ürüne göre de ürün değişmektedir .

Bir yanıt yazın