Eskimeyen Yeni Klasik Mobilya

Ankara ‘ da Amerikan mobilya denildiğinde ilk akla gelen Bostan mobilya olmuştur , bunun yanında kaliteden ve sağlamlıktan ödün vermeden yarım asra yakın sizle için hizmet vermekteyiz, malzemenin en iyisini ve yılların bilgi ve birikimi Ankara ‘ da yılların mobilyacısı unvanını korumuştur , son zamanlarda ürün çeşidini de oldukça artırmıştır masif masa , oymalı masif masa , lükens ayaklı masif masalar , masif konsol , mdf üzeri lake konsol , değişik sandalye alternatifi , couture tarzı da dediğimiz , klasik oymalı veya sade oymasız country tarzı modellerde oldukça fazla ürün seçeneğimiz vardır .

Kampanya mobilya
Kampanya mobilya

Dekorasyon Ve Tasarım

Bunun yanında evinizin ölçüsüne göre üçlü koltuk da , ikili koltuk da ara ölçü ürünler üretebiliyoruz , bunun yanında sadece koltuk takımı değil yemek odası takımında , yatak odası takımında ölçünüze göre ürünler üretebiliyoruz . Tasarım ve Dekorasyon konusunda iç mimar ekibimiz sizler için en iyi tasarımları üretmektedir . Televizyon modellerinin değişmesi ile kullanım amacına göre plazmalıklar uzamakta , konsolların yükseklikleri düşmektedir , şatafatlı lake avangart klasik mobilyalar olduğu gibi ceviz mobilyalar da son derece kullanışlı olmaktadır .

Modern köşe koltuk da Ankara Siteler ‘ de ürettiğimiz modellerimiz arasındadır , bunun yanında klasik koltuklar ile de uyumlu olmaktadır .

Firma olarak modern mobilya , avangart mobilya , klasik mobilya konusuna da oldukça değişik alternatiflerimiz vardır .

klasik Amerikan mobilya
Klasik Amerikan Kanepe

Ankara Siteler ‘ de yerli imkanlarla kaliteli ve kullanışlı mobilyalar üretmekteyiz , Bostan Mobilya olarak chester koltuk takımı , klasik beymen koltuk takımı , modern veya klasik yatak odası takımları , salon takımları , oturma gruplarında değişik modellerimiz bulunmaktadır ve isteğe bağlı olarak üretilmektedir , Trabzon , Rize , Ordu ,Sivas , Malatya , Giresun gibi illerimizden de Amerikan mobilyası talep edilmektedir , Amerikan mobilya Rustik veya İngiliz tarzı gibi sadece tarzı yansıtmaktadır , bunun yanında Otel mobilyalarında ve Ofis Mobilyalarında da iddialı ürünlerimiz vardır . Ankara Siteler mobilya konusunda oldukça gelişmiş bir sanayi bölgesidir .

Klasik Konsol
Klasik yemek odası takımı
Ankara ‘ da klasik yemek odası takımları olarak yapılan yemek odası ceviz kaplamadır.

Bir yanıt yazın