Ankara Siteler’ de faaliyet gösteren Alan Mobilya Ankara’daki modern mobilya,klasik mobilya,avangart mobilya,lükens ayaklı mobilyalar sektöründeki en önemli mobilyacılardan birisidir.Bostan mobilya ve tasarım  1995 yılında Alan Möble‘ye dahil olmuştur.Yılların vermiş olduğu deneyim ile Alan Moble sizler için en kaliteli hizmet vermektedir.Alan Mobilya sizler için lüx modern mobilya,lüx masif mobilya,lüx ceviz modern mobilya,lüx modern lake mobilya,lüx modern salon mobilya,lüx modern oturma odası,lüx modern yatak odası takımı,lüx modern yemek odası,lüx modern yatak odası gibi mobilya sektör‘ünde hizmet vermektedir,Otel mobilyası konusunda oldukça iddialı olan Alan mobilya yılların vermiş olduğu deneyim ve kullanılan kaliteli malzeme ile şimdiye kadar yapmış olduğumuz bütün Mobilya projelerini yüz akıyla teslim etmenin gururu yaşıyoruz.modern mobilya ankara,modern mobilya markaları denildiği zaman ik akla gelen firmalardan olan Alan mobilya ve tasarım ve Bostan mobilya ve tasarım sizler için en etkili,modası geçmeyen mobilyalar,üretmekten onur duyarız.Alan mobilya ve tasarım olarak modern saraylar yapacak kabiliyete sahibiz.Bünyemizde sizler için verdiğimiz iç mimari hizmet ile evlerinizi istediğiniz modern tarzda üretim yapıyoruz.Estetik , kaliteli , zarif ve  ekonomik ürünler için bostan mobilya ve tasarım sizler için en ideal mağazadır.

Günümüzün ihtiyaçları farklı olduğu için telefon şarj eden koltuk lar,sehba olarak kullanılan modüller,isteğe göre kanepe yada ilave edilen modül ile daha büyütebileceğiniz mobilyalar Alan möble ve tasarım'da.

Günümüzün ihtiyaçları farklı olduğu için telefon şarj eden koltuk lar,sehba olarak kullanılan modüller,isteğe göre kanepe yada ilave edilen modül ile daha büyütebileceğiniz mobilyalar Alan möble ve tasarım’da.

 

Yatak odası olarak kullanmadığımız fazlalık ürünleri koyabileceğimiz baza olarak kullandığımız yatak alt ünite sizler için,yatak odası  için kullanışlı dolap iç alanı sizler için.

Yatak odası olarak kullanmadığımız fazlalık ürünleri koyabileceğimiz baza olarak kullandığımız yatak alt ünite sizler için,yatak odası için kullanışlı dolap iç alanı sizler için.

 

hem kitaplık hem çalışma masası olarak kullanacağınız,bununla birlikte çekmecesi ile fazlalık ürünlerinizi koyabileceğiniz çalışma masası.

hem kitaplık hem çalışma masası olarak kullanacağınız,bununla birlikte çekmecesi ile fazlalık ürünlerinizi koyabileceğiniz çalışma masası.

 

Hem gözünüze hitap eden hem yatak olup kullanacağınız yataklı chester köşe koltuk takımı sizler için son derece kullanışlı ve zarif bir ürün.

Hem gözünüze hitap eden hem yatak olup kullanacağınız yataklı chester köşe koltuk takımı sizler için son derece kullanışlı ve zarif bir ürün.

                                         

Bostan mobilya puhi bar,benzerini mudo concept de görebileceğiniz muazzam bir ürün.

Bostan mobilya puhi bar,benzerini mudo concept de görebileceğiniz muazzam bir ürün.

 

                                                            Akıllı Mobilyalar

Bostan mobilya ve tasarım,Alan mobilya ve tasarım olarak akıllı mobilyalar konusunda uzmanlaşıyoruz,mesela köşe koltuk ama yatak olabiliyor,kumanda ile yatak olabilen kanepe ve köşeler,istendiği zaman kafa yaslamak için ayarlanabilen koltuk arkalığı gibi özelliklere ağırlık veriyoruz,Akıllı mobilyalar‘ ın geleceğin mobilyaları olacağını biliyoruz,bu yönde kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz.Gelişen ve büyüyen şehirler,beraberinde küçük evleri de beraberinde getiriyor,bu yüzden mobilyalar fonksiyonel fazla yer kaplamayan ve kullanışlı olmaya doğru gidiyor.Alan möble ve tasarım’da yeterince fazla akıllı mobilya bulacaksınız ve ya kafanız da olanı yaptırma fırsatı bulacaksınız.

   Akıllı Mobilya Fiyatları 

Akıllı mobilyalar çok fazla ergonomik ve kullanışlı olabilir fakat fiyatları çok pahalı olmaz,sadece üretilirken akıllı mobilya üretilir o kadar!Yeter ki siz ne istediğinizi bilin.Alan möble de akıllı mobilyaların hesaplı olduğunu da göreceksiniz.

Bir yanıt yazın