Klasik chester koltuk ‘ a yeni bir bakış açısı getiren Bostan mobilya da deri koltuk , hakiki deri koltuk , modern koltuk , avangart koltuk alanında oldukça başarılı bir bakış açısı getirmiştir , Ankara Siteler denildiği zaman oldukça sağlam ve kullanışlı mobilyalar firmamızda bulunmaktadır . Chesterfield denildiği zaman Ankara ‘ da oldukça sağlam mobilyalar kullanılmaktadır . Çağdaş görünümü ile modern chester koltuk takımları farklı ölçü ve farklı renk alternatifleri ile hatta farklı kumaş alternatifleri ile Bostan mobilya farkı ile üretmekteyiz . Masif el emeği , torna ile çekilen oldukça kullanışlı kayın ağacından farklı ağaç türleri ile oldukça kullanışlı olmaktadır , ister sade çizgileri ile isterse klasik dokunuşları ile oldukça sağlam ve kullanışlı olan modern veya klasik chester koltuk takımları oldukça başarılı bir şekilde onlarca yıl sağlam ve kullanışlı olarak kullanılmaktadır .

Firmamız en az otuz yıldır farklı alternatifleri ile oldukça başarılı ve sağlam mobilyalar üretmiştir . Benzersiz kalitede olan chester koltuk takımlarını sizler için en hassas işçilik ile ve oldukça kullanışlı modern mobilyalar ile üretiyoruz , kumaş seçimi chester koltuk takımı için en önemli konulardan biridir sebebi ise biz en sağlam ve kaliteli işçiliği yaparız fakat kumaş çok koyu olur veya çok açık olur parke renginin içinde kaybolur gider , büyük sıkıntı olur , kumaş seçiminde , perde ve halı ile uyumu göz önüne alınarak oldukça uyumlu mobilyalar üretmekteyiz , sizlere iç mimari ekibimiz ile Ankara’ da hizmet sunmaktayız . piyasaya göre kalitesine göre oldukça kaliteli ve kullanışlı olan modern chester koltuk takımları firmamızda üretilmektedir . pirinç teker ayaklı , kullanışlı sağlam ve iyi malzeme kullanılarak oldukça sağlam chester koltuk takımı ve sağlam mobilyalar üretmekteyiz . Chester koltuk takımı ikonik bir koltuktur , bulunduğu mekanı otomatik olarak kaliteli bir mekana çevirir , Oturma odasında veya salon takımları olarak kullanılabilir , Chester kanepe ‘yi ister modern kanepe ile isterseniz klasik kanepe ile farklı alternatifler sunarak değişik varyantlarda üretebiliyoruz .

Ankara Mobilya – Chester

Gayet hesaplı olan chester koltuk ve chester kanepemiz ‘ i tanıyın elle dokunun kalitesine şahit olun , Ankara Mobilya denildiği zaman üretilen kaliteli ve kullanışlı modelleri sizler için üretmekteyiz , Ankara mobilya sağlam ve kullanışlı chester kanepe , chester koltuk takımı , Avangart mobilya , modern mobilya , salon mobilyaları , klasik oturma odaları , klasik yemek odası takımları olarak farklı alternatifler ve farklı oturma grupları ölçü ve renk seçenekleri ile oldukça kullanışlı ürünleri sizler için sunmaktadır . Kullanılan deri olarak İtalyan soft deriler oldukça yaygındır , bunun yanında en sağlam ve kullanışlı özel ölçülü mobilyalar Ankara Mobilya olarak firmamızda mevcuttur . Chester koltuk takımı fiyatları son zamanlarda oldukça değişkenlik göstermekte 15000 TL – 25000 TL arasında olmaktadır .Mavi beyaz chester koltuk takımı olarak veya farklı renk olarak da değişik modern koltuklar yapılmakta . chester koltuk takımları 3+3+1+1 de olmaktadır , 3+3+1 olarak da olmaktadır , chester köşe koltuk olarak da farklı varyantlarda olmaktadır . 3+3+1+1 chester koltuk takımı Ankara da 11000 Türk lirası ila 20000 Türk lirası arasında olmaktadır .

Bir yanıt yazın