Chester koltuk tekli , ikili , üçlü olarak yapılmaktadır , bunun yanında istenilen ölçüde mobilya veya koltuk yaptırma özelliği de firmamızda mümkündür , Ankara Siteler ‘ de üretilen ve son derece sağlam olan mobilyalar firmamızda olmaktadır. Ankara Siteler ‘ de üretilen chester koltuk takımları kalite olarak değişiklik gösterir. Klasik koltuk yıllarca lüks mobilyanın ve ikon olarak değişmez bir model olmuştur. Bir çok mağaza da al –  sat mantığı olduğu için kalitesiz ve sağlam olmayan chester koltuk takımı modelleri bulunmaktadır fakat onlar da üretici firmanın hangi malzemeyi kullandığını bilmediği için kalitesiz klasik koltuk takımı veya başka bir ifade ile sağlam olmayan iskelet kullanabilmektedir .

masif-cam-dresuar , eskitme masif ağaç dresuar , kaliteli ağaç mobilya , ultra modern ceviz mobilya , masif ev mobilyası

masif-cam-dresuar , eskitme masif ağaç dresuar , kaliteli ağaç mobilya , ultra modern ceviz mobilya , masif ev mobilyası

Ankara Siteler ‘ de bulunan masif mobilyalar , chester koltuk takımı , avangart koltuk takımı , modern masif mobilyalar kaliteli olarak iyi ağaç kullanılarak veya kalitesiz ağaç kullanılarak da üretilmektedir. konforuna ve evindeki mobilyanın sağlamlığına dikkat eden tüketici firmamızdan mobilya almaktadır. Mobilya denildiğinde en sağlam ve kullanışlı olan tasarım mobilyalar Siteler ‘ dedir , Geçmişten günümüze değişmeyen stiller arasında bulunan masif mobilyalar , chester koltuk takımı , doğal mobilyalar oldukça kullanışlı olmaktadır , tarz sahibi dediğimiz mobilyalar genellikle doğal malzeme kullanılarak üretilmektedir , kaliteli ve sağlam tarz sahibi mobilyalar firmamız dadır , modern koltuk veya modern üçlü , ikili kanepe ile de kullanılan chester koltuk ‘ lar kullanılmakta bunun yanında oldukça sağlam ve tasarım sahibi ürünler bulunmaktadır , ürünlerimizin , koltuklarımızın iskeleti çelik profil olmaktadır , kullandığımız süngerler de birinci sınıf olmaktadır , kullanılan kumaşlar şönil , keten , kadife olarak üretiyoruz İstanbul , Samsun , Trabzon , Rize , Gümüşhane , Bayburt , Erzurum gibi illerimizden de chester koltuk ve masif mobilya olarak oldukça talep gelmektedir .

Chester Koltuk Takımı

Chester Koltuk Takımı

pirinç tekerli chester klasik koltuk

pirinç tekerli chester klasik koltuk

Chester Koltuk ve Masif Mobilya 

Chester koltuk ve masif mobilya denildiğinde son zamanlarda oldukça kullanılan ve günümüzün ve geleceğin değişmeyen tarzlarından biri olmaktadır , vintage tarzı da dediğimiz rustik ve eski İskandinav tarzı mobilyalar da oldukça kullanılmaktadır. Ankara ‘ da kurulu olan fabrikamız ve imalathanelerimizi ile oldukça sağlam olan ürünlerimizi ikinci bir el olmadan siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. masif mobilyalarda son zamanlarda en çok kullanılan tarz olarak avangart mobilyalar da öne çıkmaktadır bunun yanında chester koltuk da avangart mobilyalar ile de beraber kullanılmaktadır. Masif avangart mobilyalar klasik mobilyanın yeni yorumu olan avangart mobilyalar ile oldukça kullanılmaktadır. Geleneksel chester koltuğu yeniden güncelleyerek eskitme deri kullanarak hakiki deri olarak veya keten, kadife kumaş olarak tüketicinin hizmetine sunuyoruz. eskitilmiş kayın ağacı ayakları ayak kullanıyoruz , bunun yanında masif mobilyalarda da eskitme cila uyguluyoruz , bunun yanında ağaç olarak ceviz ,kayın , meşe , ladin , çam olarak da değişik ağaçlardan mobilya üretmekteyiz. kumlama sistemi dediğimiz sistem ile masif mobilyaları daha da eski gösteriyoruz bunun yanında mat vernik ve teak yağı dediğimiz yağ ile de cila yapıyoruz.

Ankara Masif Masa

Ankara Masif Masa

masif mese mutfak masasi

masif mese mutfak masası

Bir yanıt yazın