Klasik Mobilya Modelleri ve Fiyatları

Klasik mobilya modelleri denildiğinde ilk akla gelen yer Ankara Siteler dir , İstanbul yolunda ki mobilya mağazaları sadece modern fabrikasyon mobilya satmaktadır , bununla beraber Ankara Siteler de üretilmektedir ürünlerin yüzde doksan gibi bir kısmı , firmamız kaliteli modern mobilya üreten firmalar arasındadır , imalat atölyelerimiz Ankara SİTELER KOPÇA sokak no : doksan dört nolu adrestedir , klasik mobilya ve country mobilya veya amerikan tarzı masif mobilya esas üretim alanımızdır. Yapmış olduğumuz ürünler kendi imal ettiğimiz ürünler olduğu için gayet hesaplı olmaktadır , bunun yanında mağazamız kendi yerlerimiz olduğu için kira masrafını mobilyanın üzerine eklemiyoruz. Klasik Mobilya Çizimleri ni firmamız da ki İç mimar ekibi oldukça kaliteli olarak yapmaktadır.

                                               Klasik Mobilya Modelleri

Klasik mobilya yurt çapında yüzde seksen Ankara SİTELER de üretilmektedir , klasik mobilya modelleri en fazla olan ve yurt içine ve Azerbaycan , Türkmenistan , İran , Dubai , Irak , İran , Kazakistan , Suudi Arabistan gibi ülkelere ihraç edilmektedir , kaliteli klasik mobilya üretmek için ciddi ihtisaslaşma ve ustalık gerekmektedir , Ankara Siteler de üretilen Klasik Mobilya oldukça kaliteli olmaktadır , yapılan ürünler ister masif klasik mobilya olsun ister lake klasik mobilya olsun son derece kaliteli ve sağlam mobilyalar yapılmaktadır. Klasik mobilya modelleri denildiğinde birinci sınıf ürünler klasik mobilyalar üretilmektedir bununla beraber her keseye göre klasik mobilya bulunmaktadır. Klasik Mobilya Çizimi olarak evinizin durumuna göre iç mimari çizimler yapılmaktadır .

                                           Klasik Mobilya Çeşitleri

Klasik mobilya çeşitleri denildiğinde en önce masif klasik yatak odası çeşitleri , masif klasik yemek odası takımları , masif klasik koltuk odası takımları , masif klasik oturma odası takımları denildiğinde çeşitler oldukça fazladır , firmamız da olduğu kadar Ankara Siteler de klasik mobilya satan firmalar olarak oldukça fazla firma vardır. Ali ihsan Bostan , Rafet Bostan , Dede Bostan kardeşlerin yapmış olduğu firma oldukça kaliteli klasik mobilyalar üretmektedir. Klasik MOBİLYA Konya , Kayseri ,Trabzon , Samsun , Ordu , Giresun , Gümüşhane , Muğla , Eskişehir gibi illerden klasik mobilya olarak oldukça talep görmektedir.

                                          Klasik Otel Mobilyaları 

Klasik otel mobilyaları denildiğinde en kaliteli ve sağlam klasik otel mobilyalarını üretiyoruz , kalitenin ve sağlamlığın adresi olan firmamız , Suudi Arabistan , Bahreyn , Kazakistan , Türkmenistan , Irak , İran gibi ülkelerde otel projesi üstlenmiş ve başarılı bir şekilde üstesinden gelmiştir. Masif mobilya denildiğinde firmamız Ankara Siteler de oldukça önemli bir yer tutmaktadır bununla beraber chester koltuk takımları , chester kanepeler , chester tekli koltuklar da istenilen kumaş olarak üretilmektedir.

Bostan mobilya & tasarım olarak concept projeler konusunda iddialıyız,sizinde ihtiyacınız olan ürünü temin etmemiz için lütfen iletişime geçiniz.

Bostan mobilya & tasarım olarak concept projeler konusunda iddialıyız,sizinde ihtiyacınız olan ürünü temin etmemiz için lütfen iletişime geçiniz. İzmir , Marmaris , Trabzon , Antalya Otel mobilyaları olarak oldukça deneyimimiz vardır.

ALAN MOBİLYA KOLTUK TAKIMI

ALAN MOBİLYA KOLTUK TAKIMI İstanbul Klasik Amerikan Chester Koltuk Takımı

Deri kanepe olarak istenilen ölçülerde,istenilen kumaş veya deri olarak yapılabilir,ayak kısmı torna ayak, lükens ayak yada ayaksız olarak üretilebilir,kaputunesizde yapılabilir.

Deri kanepe olarak istenilen ölçülerde,istenilen kumaş veya deri olarak yapılabilir,ayak kısmı torna ayak, lükens ayak yada ayaksız olarak üretilebilir,kapitone siz de yapılabilir. Ankara Klasik kanepe ve klasik koltuk takımı denildiğinde ilk akla gelen adres.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın