Otel mobilyası konusunda Ankara Mobilya oldukça sağlam ve kullanışlı tasarımlar yapmakta bununla beraber firma olarak sizler için ürettiğimiz mobilyaları oldukça değişik sekmentlerde farklı stil grupları oluşturarak üretebiliyoruz mesela yurt içinde ve ya yurt dışında firma olarak tamamlamış olduğumuz oteller vardır , son olarak Türkmenistan Stadyum Otel , Kazakistan Hayat Otel , Türkmenistan Asghabat otel mobilyaları ve Yurt İçinde Eskişehir Rixos Eskişehir Otel ve Divan Eskişehir Otel olmak üzere oldukça sağlam ve uzun süre kullanımlı ürünleri üretmekten gurur duyarız.

Bostan mobilya toplantı masa ve sandalyeleri,görsel otel de yetmiş kişilik toplantılarda kullanılmak üzere tasarlanan akçaağaç konseptli masif olan masa altı parçadan meydana geliyor e 670 cm uzunluğunda,sandalye kumaşları dokuma kumaş ve alt gövde örümcek ağı gibi metalin üstüne ahşap sarılmasından meydana geliyor,sandalyeler amortisörlü,ve gayet sağlam.

Bostan mobilya toplantı masa ve sandalyeleri,görsel otel de yetmiş kişilik toplantılarda kullanılmak üzere tasarlanan akçaağaç konseptli masif olan masa altı parçadan meydana geliyor ve 670 cm uzunluğunda,sandalye kumaşları dokuma kumaş ve alt gövde örümcek ağı gibi metalin üstüne ahşap sarılmasından meydana geliyor,sandalyeler amortisörlü,ve gayet sağlam.

Avangart yatak odası takımı denildiğinde Gabriella yatak odası takımı güzel bir örnektir,yine avangart yatak odası takımları ve fiyatları konusunda lütfen iletişime geçiniz.

Avangart yatak odası takımı denildiğinde Gabriella yatak odası takımı güzel bir örnektir,yine avangart yatak odası takımları ve fiyatları konusunda lütfen iletişime geçiniz.Bu ürünü istediğimiz ölçüde projelerimizde ve otel tasarımlarımızda kullanabiliriz.

 

Ankara da Mobilya konusunda yıllarca birçok çalışmamız olmuştur.Anahtar teslimi proje , veya taşeron olarak yapmış olduğumuz projelerde en dikkat çektiğimiz konu yıllarca sağlam olarak kullanılan tasarımlar olması en önemli önceliğimizdir, Suudi Arabistan , Katar , Bahreyn , Kazakistan , Türkmenistan , Özbekistan , Irak son zamanlarda ve geçmişte Ankara Mobilya sının kalitesini bilmekte ve yıllardır toplu konut ve otel projeleri konusunda öncelik olarak Siteler Mobilyası tercih edilmektedir , gerek vintage mobilya olsun , klasik mobilya olsun , avangart mobilya olsun , modern mobilya olsun projenizde temanız ne ise sizler için ürün tasarlıyoruz. İstanbul , İzmir , Manisa , Afyon , Antalya , Mersin de otel mobilya sı konusunda oldukça önemli bir bölgedir.

ALAN MOBİLYA olarak otel mobilyası denildiğinde en kaliteli ve sağlam mobilyalar bulunmakta dekor için geçerli olan sabit mobilyalar , hareketli mobilyalar , chester koltuk takımları , chester kanepeler bulunmaktadır.

ALAN MOBİLYA olarak otel mobilyası denildiğinde en kaliteli ve sağlam mobilyalar bulunmakta dekor için geçerli olan sabit mobilyalar , hareketli mobilyalar , chester koltuk takımları , chester kanepeler bulunmaktadır.

Klasik Otel Mobilyaları

Klasik Otel Mobilyaları

Ağaç seçimi konusunda Siteler oldukça fazla seçenek sunmakta , Türkiye’nin ağaç ham madde trafiğine yön veren Siteler projeleriniz için en güzel ağaç seçeneğini sağlamaktadır. Projeniz için en güzel önerileri uzman iç mimar kadromuz ile sizler için hazırlamaktayız. Deneyimli ekibimiz  ve teknolojik olarak en kaliteli makina parkurumuz ile sizler için kaliteli ürünler tasarlamaya devam edeceğiz , işimizi seviyoruz ve layığıyla işimizi yapmaya devam edeceğiz.

Bir sonraki yazılarımızda İstanbul Otel Tasarımları konusunda sizlere yapmış olduğumuz işleri anlatmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın