Bostan mobilya Ankara Siteler Kopça caddesi no : doksan altı adresinde bulunmaktadır , Alan mobilya olarak 1955 yılında kurulan firma bin dokuz yüz doksanlı yıllarda Bostan Mobilya olarak üretim ve satışı devam etmektedir . Chester koltuk , masif mobilya , Amerikan Koltuk veya Amerikan Mobilyaları üretmekteyiz , işçilik ve titiz üretimde Ankara ‘ da en önemli firmaların arasında bulunmaktayız .

modern chester koltuk
modern chester koltuk

                        Chester Koltuklarda Temizlik Nasıl Olur ?

Chester koltuklarda temizlik diğer koltuklardan çok da farklı olmamaktadır , fakat kapitone dediğimiz düğmeleri yılda iki kere makine ile veya kumaş özelliğine göre süpürge ile temizleyebilirsiniz , bunun yanında chester koltuk takımlarında temizlik zor olmamaktadır , diğer Amerikan koltuk takımlarında da aynı şekilde temizlik aynı şekilde olmaktadır . Yine kullanılmadığı zaman koltukların üstü örtülebilir , toz olmasını yüzde altmış engelleyebilirsiniz . Bunun yanında perdeleri açık birakmazsanız koltuğun renginin atmasını ve koltuğun hakiki deri ve kumaşın solmamasını ve ömrünün uzamasına sebep olur.  Chester koltuklarda gündelik temizliklerde  elektrikli süpürge ile çekilebilir ve gündelik temizlik uygulanabilir .  Son zamanlarda ithal Çin malı NUBUK KUMAŞLARIN TEMİZLİĞİ DE KOLAY OLMAKTADIR .

                      Chester Koltuk Takımı Almalı mıyım?

               Chester koltuk sadece bu zamanda değil yıllara meydan okuyan bir mobilya olduğu için gerek chester koltuk takımı veya chester koltuk takımı olarak tek kanepe de evinizi ev olarak görmenizde yardımcı olacaktır bunun yanında hakiki deri chester de yıllar geçse de kalitesinden  ve görselinden asla taviz vermemekte . On yıl geçse de chesteri  iyi ücrete ikinci el olarak satabilirsiniz .  Bir de chester koltuk takımlarında hakiki deri eskidikçe gösteriş olarak daha güzel bir görüntü oluşmaktadır .

                    Chester Koltukları silerseniz nemli bez ile kumaşın yönüne göre ve  deriyi ıslatmadan silmelisiniz .

                           Hakiki deri ve nubuk kumaşlarda leke çıkarmak için köpük bazlı temizlik tüpleri sayesinde köpükleyerek silebilirsiniz .

   Satışta olan Chesterfield  veya Amerikan koltuk takımları tamamen Bostan Mobilya atölyelerinde üretilmektedir .

                            Ankara Siteler ‘ de Bostan Mobilya Üretimi

Chester koltuk üretiminde ve Masif mobilya denildiğinde en sağlam ve kullanışlı ürünler Ankara Siteler ‘ de üretilmektedir , Siteler malzeme ve ham madde tedariğinde Türkiye çapında en önemli Chester Koltuk ve  Amerikan koltuklarda oldukça kaliteli ve sağlam ürünler üretmekteyiz .

                              Chester Koltuklarda mekan uygun modern chester koltuk , klasik chester koltuk , avangart chester koltuk olarak isteğe uygun olarak üretmekteyiz , bunun yanında www.bostanmobilya.com ,instagram hesabından bostanmobilyatasarim olarak chester koltuk ve masif mobilya alanında yapılan ürünleri görebilirsiniz .

Bir yanıt yazın