Ankara ‘da modern mobilya denildiği zaman firmamız oldukça fazla seçenek ile göze çarpmaktadır, son zamanlarda oldukça fazla seçenek ile değişik tasarımlar üretmekteyiz.

Oturma odanız için yer sıkıntısı çekiyorsanız modüler tarzda ürünler sizler için daha uygun olmaktadır, şekli değişebilen, istenirse yatak olabilen genelde modern mobilya olarak kullanılan modüler mobilyalar son derece önemlidir. Modüler tarzda sizler için birkaç öneride bulunabiliriz.

Ankara Mobilya Fiyatları

Modern Mobilya gruplarında Ankara Mobilya Fiyatları nda çok değişken fiyatlar vardır fakat gerek doğu Anadolu olsun gerek Batı Anadolu olsun Ankara fiyatları oldukça hesaplıdır . Avrupa da gerek gurbetciler olsun gerekse Yerel müşteriler olsun Ankara Mobilya hesaplı olmaktadır . Değişebilen formları nedeniyle istenilen mekâna adapte olabilirler bunun yanında üretmiş olduğumuz ürünler kendi imalatımız olduğu için ve çelik profil olarak üretildiği için daha sonra da koltuk yüz değişiminde formu değişebilir. Modern modüler koltuklar bizim üretmiş olduğumuz ürünlerden bir kaçıdır, genel olarak isteğe bağlı olarak ürettiğimiz ürünlerdir. Modüler mobilyalar iki veya üç farklı parçadan meydana gelmektedir.  Modüler modern mobilyaları yeniden yapılandırması mümkündür , yeni eve taşındığınızda veya farklı amaçlarda kullandığınızda farklı olarak üretim yapılabilir .

Ankara modern yemek odası
Ankara modern yemek odası

Küçük odalarda kullanmak için oldukça uygundur . Uzman kadromuz sayesinde evinizin çizimi yapılıp ekibimiz ile birlikte sizler için farklı çizimler ve kolaylıklar sağlıyoruz. Mağazamıza gelerek sizler için evinize uygun plan çıkartıyoruz. Kanepeyi veya masif konsolu , dresuarı , hakiki deri Chester koltuğu salona veya oturma odasının nereye koyacağınızı karar verip ortak karar ile evinize ücretsiz olarak getiriyoruz . Salon ve ya oturma odanız çok büyük değil ise duvar tarafına köşe veya kanepenizi koymanızı öneririz, bunun yanında sizler için farklı ağaç ve kumaş kullanarak evinize uyum sağlayacak mobilyalar üretmekteyiz . Chester kotuk takımları evinize ve ofisinize göre ölçüde olabilir .

chester koltuk takımı
siteler mobilya

Koltuğu veya konsolu duvara dayamak salon içerisindeki geçişi ve evi daha ferah göstermektedir. Eğer köşe koltuk takımı istiyorsanız köşe koltuğu duvara yakın olarak koyduğunuz zaman güzel bir seyir alanı elde etmiş olursunuz, bunun yanında iki berjer de cam kenarında olmazsa olmaz bir görsellik sunmaktadır . Ankara Siteler ‘ de mobilya almak isterseniz firmamız istediğiniz ölçü de modern chester koltuk veya masif mobilya konusunda yardımcı olmaktadır .

Masif Mobilya Ankara
Masif Mobilya Ankara

Evlerimizde  kullandığımız lamba gün ışığı olmalıdır , gün ışığı lambalar gözü yormaz ve kumaşı ve mobilyayı daha canlı olarak görmemizi sağlar . Güneş direk olarak pencereden geldiği zaman güneşe karşı oturmak istemeyeceksiniz bunun yanında televizyona karşı da çok uzak mesafede olması uygun olmaz . Ankara Mobilya fiyatları Ankara Siteler’ de çok yüksek değildir bunun yanında kalitesiz üretim yapan merdiven altı yerler de mevcuttur . Ankara Mobilya Salon Takımı çeşitleri firmamız da oldukça fazladır bu ürünlerin birkaçı da modüler modern salon takımı grubundadır. Ankara ‘ da bulunan mağazalarımız da sizler için farklı tasarımları salonunuz için üretmekteyiz . Modern konsol imalatı, modern masa imalatı konusunda sizler için farklı tasarımlar üretmekteyiz ve satışını gerçekleştirmekteyiz .

Bir yanıt yazın