Masif mobilya takımlarında, klasik yemek odası takımlarında farklı ağaç ve farklı renk kullanılması mümkündür. Masif modern yemek odası takımlarında sadece konsol ve masa, sandalye olduğu gibi istediğiniz ölçülerde televizyon ünitesi de üretilmektedir. Vintage modern yemek odası takımları ve retro modern koltuk takımları için lütfen iletişime geçiniz. Masif mobilya ve Modern mobilya takımları konusunda farklı fiyat ve model seçenekleri için mağazamızdan bilgi alabilirsiniz veya iletişim bölümünden whatsapp üzerinden ‘Ankara Mobilya’ bölümünden istediğiniz konsol, masa,sandalye ve köşe koltuk bölümlerinden istediğiniz modeli üretebilmekteyiz.Klasik mobilya,Modern mobilya,Avangart mobilya,Country mobilya gibi ürünlerden istediğiniz ürünü sizin için istediğiniz ölçüde üretebilmekteyiz.Ankara mobilya fiyatları denildiği zaman firmamız oldukça sağlam ve kullanışlı modelleri sizler için üretmektedir.

Ankara Siteler’de bulunan Bostan Mobilya ve Alan Mobilya Sizler için bir çok yatak odası, yemek odası, koltuk takımı,salon takımı ve köşe takımı hazırlamıştır.Yukarıda saydığım bütün mobilya grupları ve özellikle yatak odası takımları evde olmazsa olmazlardandır.Modası geçmeyen koltuk renkleri bu sene gri ve grej dediğimiz gri tonlarından olmaktadır.Gri geçen sene olduğu gibi bu sene de modern,klasik,avangart takımlar için çok kullanılan renk olmuştur.En güzel koltuk renkleri hakiki deri ve suni deri için hardal, konyak rengi, kahve, koyu kahve, koyu yeşil, yeşil, gri, antrasit ve benzer tondaki renklerdir tabi renkler ve zevkler tartışılmaz renkler kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Ama bizim en güzel koltuk renkleri dediğimiz renkler birçok kişi tarafından beğenilen renklerdir.En güzel keten ve kadife türü kumaşlar için renkler krem, bej, kırık beyaz, açıkgri, gri, antrasit, mavi, koyu mavi ve türevindeki renk tonları kullanışlı ve kaliteli diyebileceğimiz renk türevlerindendir.Koltuk takımınızın rengini seçerken seçtiğiniz  salon yemek odasının rengi ile uyumlu renkler seçmekte gereklidir.Evinizin duvar renklerine göre uyumlu koltuk takımı renkleride seçmek gereklidir.Çünkü evinizdeki mobilya,duvar,halı,kapı ve parke renkleri uyumlu olduğu zaman eviniz tamamı uyumlu ve kaliteli gözükür her zaman uyum içinde renkler evinizin daha güzel gözükmesine sebep olacaktır.Evinizin her zaman güzel ve içinize sinmiş bir şekilde gözükmesini istiyorsanız sizleri her zaman Alan/Bostan mobilya tasarım mağazalarımıza bekleriz,Alan mobilya mağazamız karaca kaya cadde/ 194 numara /Altındağ Ankara Bostan mobilya tasarım mağazamız kopça caddesi /96 numara /Altındağ Ankara adresine bekleriz.

                   Modern Mobilya Modelleri

Kim bütün günün yorgunluğunu atmak için güzel bir yatak odasında dinlenmek istemez, Yatmış olduğumuz yatağın rahatlığı kadar psikolojik olarak bulunduğumuz mekânın ferahlığı ve kullanılan mobilyanın kaliteli olması da bizi mutlu etmektedir.Ankara modern mobilya kaliteli ve sağlam mobilya isteyen firmamızın internet sayfasından modern mobilya sekmentinden ürünlere bakabilirsiniz bunun yanında modern mobilya modelleri ve fiyatları için lütfen iletişime geçiniz. Modern mobilya modelleri son zamanlarda oldukça kullanışlı ve moda olan üründür. Modern köşe koltuk takımı, modern koltuk takımı olarak farklı tasarımlarda modern mobilya üretimi ve satışımız vardır. Tasarım Koltuk takımları konusunda Ankara Sitelerde üretim yapmaktayız bunun yanında Samsun, Denizli, Antalya gibi illerimizden de tasarım konusunda oldukça sağlam ve kullanışlı ürünler olduğu için talep gelmektedir. Modern mobilya markaları kaliteli olanlar Ankara Siteler imalatı olmaktadır. Bunun yanında kaliteli olmayan fason ürünler de İnegöl üretimi olmaktadır.

En iyi 10 mobilya markası kim diye sorarsanız biri Ankara Siteler’de Bostan Mobilya denilebilir.Bu senenin koltuk renkleri mavi,sarı,kırmızı, turuncu, siyah, gri olarak modern koltuk takımı imalatları vardır.Modern mobilya İstanbul ve Bursa gibi illerden oldukça talep görmektedir. Modern salon Takımları için mermer masa, mermer sehba olarak bruno bela,carrera,toros siyah olmak üzere farklı mermer seçenekleri vardır. 2023 salon takımı modelleri için lütfen iletişime geçiniz.Ankara Siteler’de kaliteli mobilya için lütfen iletişime geçiniz. 2023 koltuk Modelleri ve Fiyatları son derece kaliteli ve sağlam olan modeller için gri,siyah,antrasit,bej olarak üretilmektedir. Ankara Siteler ‘de mobilya olarak modern ve klasik olarak farklı takımlar üretilmektedir. Modern mobilyalar, Klasik mobilyalar,Country mobilyalar ve chester Hakiki deri koltuk takımı ürünler mevcuttur. Salon takımları,Oturma odası,Yemek odası takımları ilk önce iyi dekore edilmeli, eğer modern Salon takımları, Oturma odası,Yemek odası seviyorsanız yâda klasik tarzda yatak odası takımları seviyorsanız size tavsiyemiz Bostan Mobilya’ya gelmeden karar vermeyin! Tasarım özellikle yatak odası takımlarında çok önemlidir bu özellikle gençler arasında daha da belirgin bir şekilde kendini göstermektedir.

Ankara Mobilya Fiyatları

Oturma odası,Salon takımı ve Yatak odası takımları için kullanılan modern köşe koltuk takımı,modern koltuk takımı,modern salon takımı,modern yatak odası takımı modelleri için iletişime geçiniz. Son zamanlarda Ankara ‘da köşe koltuk takımı,salon takımı,yemek odası takımı olarak yapmış olduğumuz kampanyalar mevcuttur.Sizler için modern köşe koltuk takımı modellerinde farklı tasarımlar olmaktadır.Farklı renk kumaş ve deri alternatifleri olarak kırmızı , taba , sarı , krem , hardal rengi , gri v.b. olmak üzere farklı materyal seçenekleri vardır.Modern koltuk takımları Ankara mobilya bölümünde farklı seçeneklerde ölçü ve renk seçenekleri ile bulunmaktadır. Bir ürün imalattan 1.sınıf çıktıktan sonra cila aşamasında bütün büyüsü bozulabilir,mobilya eve girene kadar özenle her işlem takip edilmeli,bir mobilyanın ambalajı da diğer işlemler kadar önemlidir,hassastır,en ufak bir darbe mobilyanın kaderini değiştirebilir,mobilyanın taşıması,ambalajı,yapım aşaması,kullanılan malzeme,yapılan ustalık her bir işlem son derece önemlidir.

Ankara Mobilya Takımları

Country Yatak odası takımları,Country yemek odası takımları,Country koltuk takımları konusunda oldukça farklı olarak değişik ürünler yapılmaktadır.Geniş renk ve ürün seçenekleriyle mağazamızda farklı seçenekler vardır , görünüm olarak pirinç tekerli ,ahşap ayaklı,metal ayaklı koltuk takımları Vintage,Retro,Klasik,Modern,Avangart tarzında istediğiniz ölçülerde üretilmektedir.Masif mobilyalarda Ankara Siteler imalatı oldukça sağlam ve kullanışlı tasarım mobilyalar üretmekteyiz.İstediğiniz ölçüde kaliteli mobilya seçenekler de mevcuttur,Kırk yılı aşkındır Ankara Siteler‘de modern koltuk,Amerikan koltuk takımı,Klasik koltuk takımı tarzında imalat yapmaktayız,Yapmış olduğumuz Chester koltuk takımları,Amerikan koltuk takımları,Avangart koltuk takımları’nın iskeletlerini çelik profil olarak üretmekteyiz,Klasik ve Avangart koltuk takımlarının yanında Chester koltuk takımları’nın da modellerimizde metal kabara veya fitil uygulaması yapmaktayız,Modern Deri,Kumaş koltuk üretiminde firmamız önde gelmektedir.

Ölçü olarak özel ölçü ürünler yapmaktayız.Kendi imalatımız olan ürünler yirmi yıl garantili‘dir.Son zamanlarda Taba,Kahverengi,Hardal sarısı,Ceviz rengi,Ördek başı yeşili,Mavi,Sarı,Turuncu,Kırmızı Chester Koltuk,Klasik Koltuk,Avangart koltuk takımları tercih edilmektedir.Bostan mobilya Ankara Siteler Kopça caddesi no:doksan altı adresinde bulunmaktadır,Alan mobilya olarak 1955 yılında kurulan firma bin dokuz yüz doksanlı yıllarda Bostan Mobilya olarak üretim ve satışı devam etmektedir.Chester koltuk,Klasik koltuk takımı,Modern koltuk takımı,masif mobilya,Amerikan Koltuk veya Amerikan Mobilyaları üretmekteyiz,işçilik ve titiz üretimde Ankara‘da en önemli firmaların arasında bulunmaktayız.Masif mobilyalar,Otel mobilyaları,Ev mobilyaları,Ofis Mobilyaları konusunda en kaliteli ürünleri sizler için üretmekteyiz.

       Ankara Mobilya Koltuk Takımı

Chester koltuk,Avangart Koltuk,Klasik Koltuk,Modern koltuk takımlarında temizlik diğer koltuklardan çok da farklı olmamaktadır,kullanılan kumaş kadife,keten,şönil olarak kullanıldığında istenilen özelliklerde üretilebilmekte.Klasik koltuklarda,chester koltuklarda kapitone kullanılmakta kapitone dediğimiz düğmeleri yılda iki kere makine ile veya kumaş özelliğine göre süpürge ile temizleyebilirsiniz ,bunun yanında chester koltuk takımlarında temizlik zor olmamaktadır,fakat düğmelerde çıkma olabilir bu yüzden eksta düğme basıp kendi kumaşından koyuyoruz.Ankara Mobilya olarak farkımız koltuk takımlarında,yemek odası takımlarında,yatak odası takımlarında,otel mobilyalarında,restoran mobilyalarında birinci sınıf olmasındadır.Ev için salon ve ya oturma odası Deri Koltuk klasik veya Modern mobilya olarak farklı olarak üretilmektedir.Ankara mobilya takımlarında Vintage diğer adıyla retro mobilya’da son zamanlarda oldukça fazla kullanılmaktadır.Retro mobilya İskandinav mobilya türevidir.İskandinav mobilya daha çok meşe ağacından üretildiği gibi Rustik mobilya çam ağacından oluşmaktadır.Vintage mobilya’da Ankara’da oldukça sevilmekte daha çok Deniz kenarı olan illerimiz Antalya,Mersin,Muğla,İzmir,Çanakkale,Bursa gibi illerimizde Vintage mobilya oldukça fazla kullanılmaktadır.Vintage mobilya Ankara Mobilya serisinde oldukça talep görmekte Ankara Mobilya Fiyatları klasmanında çok ucuz olmasa da firmamızda oldukça hesaplı olmaktadır.Ankara’da kaliteli chester koltuk takımı,kaliteli klasik koltuk takımı,kaliteli avangart koltuk takımı,kaliteli ceviz yemek odası takımı olarak Ankara’da en iyisini yapmak için çalışıyoruz.

                    Ankara Mobilya İmalatçıları

Ankara Mobilya imalatçıları genel olarak Ankara Siteler’de Ereğli Caddesi,Akçakale Caddesi,Taşdelen Caddesi,Çamlıtepe Caddesi,Atılgan Sokak,Bilecik Sokak,Kartalcık Sokak… gibi sokak ve caddelerde on binlerce atölyeden meydana gelmektedir.Ankara Mobilya geçmişte olduğu gibi günümüzde de adından söz ettirmektedir.Ankara Mobilya takımları yıllara meydan okuyan takımlar olduğu gibi günümüzde dekor işlerinin yüzde seksen gibi kısmını da üretmektedir.Yıllarca kullanılan Ankara Mobilya takımları ve dekor işleri son zamanlarda da oldukça fazla kullanılmaktadır.Hakiki deri koltuk,Suni deri koltuk,şönil kumaş,kadife kumaş Ankara Koltuk takımları oldukça kullanışlı ve sağlam olmaktadır.Ankara Siteler mobilya takımları ve dekor işleri tüm Dünya’da rüştünü ispat etmiş,en az otuz,kırk yıl kullandığımız mobilyalar tasarım ve kullanış olarak hala kullanılmakta ve yüz değişimi,yeniden renovasyon yaparak kullanılmaktadır. Chester koltuk üretiminde ve Masif mobilya denildiğinde en sağlam ve kullanışlı ürünler Ankara Siteler ‘ de üretilmektedir,Siteler malzeme ve ham madde tedarikinde Türkiye çapında en önemli Klasik mobilya,Chester Koltuk,Amerikan mobilya,Amerikan koltuklarda,Avangart mobilyalarda oldukça kaliteli ve sağlam ürünler üretmekteyiz.

Ankara Mobilya Markaları

Ankara havası kuru olduğu için üretilen mobilyalar son derece sağlam ve kullanışlı olmaktadır.Türkiye’nin tam merkezinde olduğu için ürün sevkiyatında oldukça kolay olmaktadır.Ankara Mobilya fiyatları Türkiye’nin doğusunda da batısında da oldukça yüksek olmaktadır.Bu sebeple Ankara Mobilya’nın Başkenti’dir.Bursa İnegöl mobilyası tasarım olarak değişik olduğu gibi kullanılan malzeme Ankara Mobilyası’nın yerini tutmaz bunun yanında oldukça kullanışlı olmaktadır.İstanbul Mobilya Fuarı’na katılan firmaların yüzde elli gibi oranı Ankara Mobilyacıları olmaktadır.Ankara Mobilya boyama konusunda oldukça fazla uzmanlaşmış ustaları vardır.Ankara Mobilya markaları genel olarak lüx mobilya firmalarının tamamı Ankara Firmalarından oluşmaktadır.Ankara Mobilya Markaları genel olarak İstanbul yolu,Konya yolu,Siteler’de bulunmaktadır.Siteler mobilyası Ankara ve Türkiye için oldukça katkısı olan bir yerdir.Genelde mobilya olarak ihraç olunan ürünlerin yarıdan fazlası Ankara üretimi olmaktadır.

Bir yanıt yazın