chester köşe koltuk

Hakiki Deri Modern Koltuk

Hakiki deri koltuk kullanmak ister suni deri olsun ister hakiki deri olsun evcil hayvan ve çocuklu aileler için leke temizlemek ve dökülen sıvıların temizliği için hayati önem taşımaktadır. Yıllarca sağlam ve kullanışlı olarak kullanabilirsiniz. Hakiki deri kullanımı zaman içerisinde oluşacak çatlaklar da ayrıca güzellik katmaktadır. Günümüzde eskitme deri kullanımı da gerek Chester koltuk olsun gerekse modern hakiki deri olsun oldukça kullanışlı olmaktadır. Hakiki deri modern köşe koltuk kullanımı oldukça kaliteli olmaktadır. Country veya klasik tarzda ürünler seviyorsanız hakiki deri ürünler oldukça kullanışlı olmaktadır. Masif ağaç mobilyalar ve günümüzde kullanılan masif kaplama doğal mobilyalar hakiki deri kanepeler ile oldukça sık kullanılmakta bunun yanında yıllarca modası geçmeyen tasarımı ile zevkle kullanabilirsiniz. Deri koltuk kaplama süreci meşakkatli olduğu için ve kesim işlemi bir usta için oldukça zor olduğu için güvenmediğiniz veya bilmediğiniz yerden hakiki deri koltuk yapım işi beklemek uygun olmaz . Firmamız ve atölyemiz yıllarca kullanacağınız tarzda ürünler üretmektedir. Modern deri koltuklar oldukça kullanışlı ve zevkle kullanabileceğiniz tarzda ürünler olmaktadır . Ankara Siteler ‘ de masif mobilya ve modern çağdaş mobilyalar üretilmekte ve olmazsa olmaz denilen modern mobilyalar üretilmektedir . Kullanmış olduğumuz deriler birinci sınıf gerçek deri olmaktadır. Hakiki deri modern köşe koltuklarda isteğe bağlı olarak değişik ölçülerde koltuk üretimi yapılmaktadır.

Hakiki Deri Klasik Koltuk

Ankara Siteler ‘ de son zamanlarda en çok kullanılan ürünler arasında CHESTER KOLTUK TAKIMLARI olmuştur.Gerek modern mobilya gerek klasik mobilya alanında Chester koltuk takımları oldukça fazla kullanılmaktadır. Hakiki deri koltuk veya tek kanepelerde renk kullanımı genelde kahverengi tonlarında ve ya konyak rengi dediğimiz turuncu-sarı karışımı renkler country koltuk takımları ‘nda oldukça fazla kullanılmaktadır. Bunun yanında modern tarzda kullanılan Chester koltuk takımları ise daha açık sarı, siyah, gri, krem renklerinde olmaktadır. Ofis için kullanılan deri Chester koltuk ise genelde siyah veya hardal renklerinde olmaktadır. Kullanılan Hakiki Deri Koltuk yanında keten, kadife, nubuk, şönil kumaşlar da renk uyumu ile beraber kullanılabilir, hatta kanepenin iç kısımları hakiki deri, oturak ve sırt kısımları da istenilen kumaş yapılabilir. Evlerde kullanılan modern köşe koltuk takımlarında da en çok keten kumaş kullanılmakta bunun yanında hakiki deri kullanılan köşe koltuklar da oldukça fazla olmaktadır.

Hakiki Deri Koltuk Fiyatları

Hakiki deri koltuk takımlarında özellikle modern tarzda olan ürünlerde kullanım ön sıralarda olmaktadır. ‘Fonksiyonellik’ modern mobilyalarda en çok dikkat çeken özelliktir yani modern mobilyalarda sehpanın yanda olması veya koltuk uzatma pufunun açılır olması veya ayak yüksekliği temizlik açısından yüksek olması çok önemlidir. İngiliz Viktorian stili dediğimiz koltuk grupları oldukça kullanışlı ve yıllara meydan okuyan bir yapıda olduğu kadar şık ve modası geçmeyen gruplardır. Hakiki Deri Chester veya Amerikan koltuk grupları son zamanlarda hakiki deri olarak olmaktadır ve son derece sağlam olmaktadır. Ankara ‘ da son zamanlarda Amerikan koltuklarda hakiki deri olarak Chester veya Amerikan stili koltuklar yapılmaktadır. Hakiki Deri Koltuklar Salon Olduğu Kadar Oturma Odasında da olmaktadır. Salon Klasik Koltuk Takımı Ankara da hakiki deri olarak firmamızda bulunmaktadır. Bostan Mobilya gerçekten modern veya klasik hakiki deri koltukları estetik, zarafet, ince işçilik ergonomi, kullanım, uzun vadeli kullanım sağlayan malzemesi ile sizlere hakiki deri kullanma zevkini yaşatıyor. Satın almış olduğunuz ürünü antika olacak derecede kaliteli olmasını istiyorsanız çelik profilden imal edilmiş iskeletimiz ile kaliteli kullandığımız malzemeden ürün olması gerekir, İddia ediyoruz gerçekten en kaliteli ürünler firmamızda olmaktadır. Hakiki deri koltuk fiyatları firmamızda hesaplı ve kullanışlı olmaktadır.

Hakiki Deri Chester Koltuk

Piyasada malzeme artışı sebebi ile kullanılan kavak, sunta vb. ağaçla üretilen iskeletler maalesef üretim yerlerini sarmış durumda kaliteli en az beş yıl kullanılmayan mobilyalar piyasada olmaktadır. Bu yüzden ucuz diye bir mobilya aldığınız zaman dış görüntüsü hakiki deri olabilir fakat iç iskelet olarak maalesef sunta kullanımı oldukça yaygın bu yüzden almış olduğunuz hakiki derinin sunu veya hakiki deri mi olduğunu sorgulamalısınız. Ankara ‘da güvenilir ve kaliteli mobilya üretimi firmamızda olmaktadır. Chester koltuk takımlarında kullanılan ayaklar genel olarak plastik veya ahşap ayak olmaktadır fakat plastik veya döküm ayak kullanımı oldukça sağlıksız ve uzun vadede kullanılamaz olma özelliği vardır. Firmamız Chester veya Modern hakiki deri koltuk ayaklarını masif ağaç olarak yapmakta ve isteğe göre pirinç teker de koyabilmekteyiz. Klasik Chester koltuk ve Amerikan koltuklar istenirse kabara ve raptiye kullanılabilir. Bunun yanında Chester koltuk ve Amerikan koltuklarda ölçü olarak yüz doksan , iki yüz , iki yüz yirmi …. santimetre olarak istenilen ölçülerde imalatını yapabiliyoruz , istenirse Hakiki deri olarak köşe koltuk da evinize gelip ölçü alıp , ölçüye göre imalat yapabiliyoruz. Ankara Siteler ‘ de hakiki deri temini konusunda bir çok firma vardır , sizler için iyi kaliteli deri seçenekleri sunmaktayız.

Görseller’ de bulunan Hakiki deri ürünlerin tamamı kendi imalatımızdır.

Bir yanıt yazın