Masif Ceviz Mobilya

Masif ceviz mobilyalar denildiğine kenar kısımları iki santimetre kayın kereste içinde sunta olup alt ve üst kısmı iki milimetre kalınlığında ağaç kaplama preslenerek yapılan mobilya yapımına da masif mobilya denir bununla beraber komple ağaç olan masalar mobilyalar da masif mobilya olarak geçer , Ankara Siteler de masif mobilya denildiğinde ilk akla gelen firma firmamız dır , Ankara Siteler mobilya konusunda vazgeçilmez konumdadır , öyle ki malzeme temininde Siteler bölgesi önemli yer edinmiştir , Ceviz kereste işlenmesi kolay olmayan fakat işin bitiminde son derece güzel görünen çok kaliteli bir üründür.

                        Masif Mobilya Dekorasyonu

      Masif mobilya dekorasyonu denildiğinde Ankara Siteler de son derece fazla görebileceğiniz ürünler bütünü vardır , mobilya ve mobilya aksesuarı konusunda sürekli ar-ge yapan siteler esnafı oldukça kaliteli ve kaliteli mobilya dekorasyonu konusunda oldukça güzel örnekler veren bir konuma sahip olmuştur. Masif mobilya dekorasyonunda oldukça kullanılan objeler chester kanepeler , modern köşe koltuk takımları , modern kanepeler dir . Masif mobilya dekorasyonun Ankara Siteler de olmasının sebebi çok güçlü mobilya ustası ve döşeme ustası ekiplerinin siteler de olması gösterilebilir. Son zamanlarda en çok istenen masif mobilya masif masalardır.

                             Masif Country Mobilya

Masif country mobilya son on yılda gündemde olan ve evlenecek çiftlerin oldukça rağbet gösterdikleri   bir mobilya tarzıdır , masif country mobilyalar son zamanlarda ya komple ağaç olarak yapılan mobilyalara denir ya da alt kısımları krem rengi üst kısımları ceviz olarak yapılan mobilyalara denir. Masif country mobilyalar eski görünümlü olduğu için eskitme çatlak deri olarak yapılan modern kanepeler ve çhester kanepeler de son dönemde oldukça mobilya müşterilerinin tercihi olmuştur ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

                              Masif Mobilya Cilası  

Masif mobilyaların cilası mat olmalı ve klasik mobilya gibi tam dolgun olmamalı , masif mobilyalarda ağacın damarları görünmeli ve koruyucu vernik atılmalıdır bununla beraber atılan son kat cila kül mat dediğimiz parlak olmayan cila yapılmalıdır . Masif mobilyasının cilası iyi ve dolgun olmalı ki eğer masif ağaç yaş ise ağaçtaki bükülmeleri engellemeli ve çatlamalara karşı bununla beraber her türlü dış etkene karşı koruma sağlamalı.

Bostan mobilya ve Alan mobilyada bulabileceğiniz ,modern kanepe,minotti,molteni,flexform karışımı,son derece modern bir ürün,bostan Mobilyadan.minotti,flexform,laura ashly gibi firmalarda benzerini bulabilirsiniz. Klasik kanepe olarak isterseniz sadece kol kısımlarını ve ön kısmını hakiki deri yapılabilir oturum kısımları kumaş olarak kalabilir , kumaş olarak isterseniz keten olarak isterseniz komple hakiki deri olarak kaplanılabilir , klasik kanepe olarak  güzel bir örnek , isterseniz chester koltuk takımı ile veya iki aynı klasik kanepe ile takım yapılabilir ,Fransız berjer yada baxter berjer ile klasik koltuk takımı yapılabilir.

Bostan mobilya ve Alan mobilyada bulabileceğiniz ,modern kanepe,minotti,molteni,flexform karışımı,son derece modern bir ürün,bostan Mobilyadan.minotti,flexform,laura ashly gibi firmalarda benzerini bulabilirsiniz. Klasik kanepe olarak isterseniz sadece kol kısımlarını ve ön kısmını hakiki deri yapılabilir oturum kısımları kumaş olarak kalabilir , kumaş olarak isterseniz keten olarak isterseniz komple hakiki deri olarak kaplanılabilir , klasik kanepe olarak güzel bir örnek , isterseniz chester koltuk takımı ile veya iki aynı klasik kanepe ile takım yapılabilir ,Fransız berjer yada baxter berjer ile klasik koltuk takımı yapılabilir.

Ankara Siteler de kumaş kaplı yatak başı denildiğinde ilk akla gelen örneklerden biri olan kumaş kaplı karyola başı son derece kaliteli ve sağlam mobilya denildiğinde ilk akla gelen mobilya sizler için üretilmektedir  , Bostan mobilya olarak kaliteli ve sağlam mobilyanın adresi diyebileceğimiz sağlam ve kalitenin adresi firmamız ürünlerini Ankara Siteler de kendi atölyesinde üretmektedir.

Ankara Siteler de kumaş kaplı yatak başı denildiğinde ilk akla gelen örneklerden biri olan kumaş kaplı karyola başı son derece kaliteli ve sağlam mobilya denildiğinde ilk akla gelen mobilya sizler için üretilmektedir , Bostan mobilya olarak kaliteli ve sağlam mobilyanın adresi diyebileceğimiz sağlam ve kalitenin adresi firmamız ürünlerini Ankara Siteler de kendi atölyesinde üretmektedir.

Bir sonraki yazımızda sizlere otel mobilyası ve otel dekorasyonu konusunda yardımcı olmaya çalışacağız.

 

 

Bir yanıt yazın